Müge Anlı’da Nezaket Çarpar’dan büyük itiraf! Sara nöbetinde tecavüz

Atv’nin en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çarpıcı olaylar yaşandı. Müge Anlı’nın programına katılan 52 yaşındaki Nezaket Çarpar’dan kan donduran itiraflar geldi. Müge Anlı’ya 1994 yılında epilepsi krizi geçirip bayıldığını belirten Nezaket Çarpar, “Sara nöbeti geçirdim, 2 ay sonra hamile olduğumu öğrendim. Epilepsi nöbeti sırasında tecavüze uğradığım anlaşıldı" dedi.

Magazin 04.11.2020, 12:33
800
Müge Anlı’da Nezaket Çarpar’dan büyük itiraf! Sara nöbetinde tecavüz

İstanbul’da yaşamını sürdüren Nezaket Çarpar, kardeşi ile katıldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çocuğunu aradı. Epilepsi hastası olan Çarpar, iddiaya göre, 26 yıl önce çalıştığı iş yerinde paydos verildikten sonra sara nöbeti geçirip bayıldı. İş yerinden çıktıktan sonra bayılan Nezaket Çarpar, gözünü açtığında evde uyandığını belirtti.

Jandarmalar tarafından eve getirildiğini belirten Çarpar, 2 ay boyunca regl olmaya devam ettiğini ve hamile kaldığını bu sebeple geç öğrendiğini aktardı. Geçirdiği epilepsi nöbetleri sırasında tecavüze uğradığı düşünülen Nezaket Çarpar, oğlu 8 aylıkken yurda verdiğini ve 2 yaşına kadar sürekli oğlunu ziyaret ettiğini söyledi.

2 YAŞINDA OĞLUNU EVLATLIK VERDİ

Nezaket Çarpar, 2 yaşında evlatlık verilen oğlu Onur Çarpar’ı arıyor. Anne ve babası tarafından geçirdiği epilepsi nöbetleri için defalarca doktora götürüldüğünü belirten Çarpar, çözüm bulunamayınca hocaya götürüldüğünü açıkladı.

MAHALLE BASKISI SEBEP OLDU

Nezaket Çarpar ve yayına katılan ablası Aynur Akkuş, bu olayı mahalle baskısından korktukları için sakladıklarını aktardı. Baskı yüzünden anne ve babasına da konuyu anlatamadıklarını belirttiler.

ONUR ÇARPAR MAHKEME KARARIYLA BİR DOKTORA VERİLMİŞ

Çocuğun doktor olan bir aileye evlatlık verildiğini öğrendiğini aktaran Nezaket Çarpar, ortada mahkeme kararı olduğu için, oğlunun kime verildiğini öğrenemediğini anlattı.

Nezaket Çarpar, "Oğlumun kimliğine baba ismini Cüneyt diye yazdırdım ama benim soyismimi taşıyor. Bana, oğlum 18 yaşına gelince gerçek annesinin kim olduğunu söyleyeceklerini söylediler. Ancak 25 yaşına geldi hala oğlumdan ses seda yok" dedi.


 

Yorumlar (0)