Kalça pozuyla sosyal medyayı ikiye böldü

FOX TV'de yayınlanan Zümrüdüanka dizisinde çilekeş Saniye karakterini canlandıran oyuncu Sebahat Kumaş'ın kalça pozu sosyal medyada tartışma konusu oldu. Bazı takipçileri oyuncunun kalçasına Photoshop yaptığını ileri sürdü.

Magazin 04.03.2020, 17:46
1997
Kalça pozuyla sosyal medyayı ikiye böldü

Bir döneme damga vuran Karagül dizisinde oynadığı Melek karakteriyle büyük çıkış yakalayan oyuncu Sebahat Kumaş, Instagram paylaşımlarıyla çok konuşuluyor. Duru güzelliği ile dikkat çeken oyuncunun paylaşımlarına yorum ve beğeni yağıyor.

Fakat oyuncunun bu pozu takipçilerini ikiye böldü. Çiçekli mini elbisesi ile seksi bir poz veren Sebahat Kumaş'ın bu paylaşımı kafaları karıştırdı. Zayıf bir yapısı olan oyuncunun bu pozunda Photoshop'la kalçasını daha belirgin hale getirdiği gözlerden kaçmadı.

Bazı takipçileri fotoğrafta hiçbir oynama olmadığını düşünse de takipçilerin çoğu "İncecik birinin bu kadar büyük kalçası olmaz" yorumunu yaptı.

1989'da Aydın'da dünyaya gelen Sebahat Kumaş, çocukluk yıllarını İzmir'de geçirdi.

Lisenin ardından Fotoğrafçılık alanına yönelmiş, Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümünde tamamladı.

Yemek yapmaya ilgi duyan Sebahat Kumaş şuan Anadolu Üniversitesinde Aşçılık okuyor.

Liseden sonra ablası ile İstanbul'a taşınıp çocukluk hayali olan oyunculuk için çalışmalara başladı.

Ekol drama sanat okuluna başladığı dönem Arka Sıradakiler dizisinde rol aldı. Ardından 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde iki sezon Esma Hatun karakteriyle seyirci karşısına çıktı.

2013-2016 yılları arasında Karagül dizisinde Melek karakteriyle karşımıza çıkan Sebahat Kumaş hemen ardından Kalbimdeki Deniz dizisinde Diyar karakterini canlandırdı.

Yorumlar (0)