İrem Derici'den 'estetiği abarttın' yorumuna yanıt

İrem Derici, yaptığı açıklamalarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Magazin 09.03.2020, 12:39
64
İrem Derici'den 'estetiği abarttın' yorumuna yanıt

8 MART'I KUTLADI

Derici, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü sahnede çekilen fotoğrafını yayınlayarak kutladı.

"SÜREKLİ GÜÇLÜ OLMAK ZORUNDA BIRAKILDIM"

Derici, paylaşımına "Güçlü kadın olmayı ben seçmedim ki... Sürekli güçlü olmak zorunda bırakıldım. İşte bu yüzden şimdiki eyvallahsız tavrım kimseyi gücendirmesin! 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz kutlu olsun!" notunu düştü.

"ABARTTIN ESTETİĞİ"

Bir takipçisi Derici'nin paylaşımına "Fazla estetikten başka bir ünlüye benzemişsin he. Abarttın estetiği. Hani kendinle barışık, güçlü kadın imajı? Yerle yeksan..." yorumunu yaptı. 

"20 KİLO ALDIM GERİ ZEKALI"

İrem Derici ise takipçisinin o yorumuna "Ya 'küfretti' oluyor sonra... 20 kilo aldım geri zekalı. Ondan değişti yüzüm" yanıtını verdi.

Öte yandan popçu İrem Derici, geçtiğimiz günlerde siber zorbalığa uğrayan Aslı Bekiroğlu'na şu sözlerle destek olmuştu:

Biz Aslı ile bugün tanışıyoruz diyebilirim. Türkiye'nin sanırım en çok linç yiyen, en çok dalga geçilen, alay edilen kadınlarından biriyim. 8 yıldır bu piyasadayım.

"ÖLÜMDEN DÖNMEME SEBEP OLDU"

Siber zorbalığın en dibini görmüş bir kadınım. Hatta bu 3 yıl önce benim 40 kiloya kadar düşüp, 30 gün yoğun bakımda yatıp, gerçekten ölümden dönmeme sebep olan bir durum.

"AĞZIMI DİKTİRMEYİ DÜŞÜNDÜM"

Üç burun ameliyatı oldum, sırf bu siber zorbalıklardan kurtulmak için. Bir dönem ağzımı diktirmeyi düşündüm ama böyle bir şey olmadığı için yapamadım.

"AKIL SAĞLIĞIMI YİTİRDİM"

Artık çelik bir duvar oldum. Akıl sağlığımı yitirdim bir dönem. Psikolojik tedavi gördüm. Son bir yıldır daha iyiyim. 

O yüzden bugün buradayım. Bundan sonra herhangi biri siber zorbalığa uğradığında beni de bir savaşçı olarak yanında görecektir.

Yorumlar (0)