Instagram'daki ateşli pozlarıyla mest etti!

FOX TV'nin uzun soluklu dizilerinden biri olan Savaşçı'daki Teğmen Çiğdem rolündeki Gaye Turgut Evin'e, bir de Instagram'da bakın.

Magazin 09.03.2020, 12:19 09.03.2020, 12:35
311
Instagram'daki ateşli pozlarıyla mest etti!

FOX TV'nin 4 sezondur devam eden, heyecanıyla soluksuz izlenen dizisi Savaşçı'nın idealist Teğmen Çiğdem'i olarak tanıdığımız Gaye Turgut Evin'i gerçek hayatta gören şaşıp kalıyor.

Başarılı performansı ile tam not alan güzel oyuncu gerçek hayatta aslında bambaşka biri...

Dizide Güneydoğu'da görev yapmak isteyen, babası şehit olmuş, yeni mezun Teğmen Çiğdem'i canlandıran güzel oyuncu Gaye Turgut Evin'i, Instagram'da 838 bin kişi takip ediyor.

Güzel yıldızı Instagram'da gören ise gerçek hayatta ne kadar kıpır kıpır ve ne kadar cesur olduğunu görünce şaşırıyor.

Gaye Turgut Evin 1987 İstanbul doğumludur. Sanatçı bir ailede büyüyen güzel oyuncu anaokulunda yaratıcı drama ve dans çalışmalarına katılarak oyunculukla küçük yaşta ilgilenmeye başladı.

Cumhuriyetin 75. yıl çalışmalarında okulun tiyatro grubunda yer alıp 'Bayrağımızın Gölgesinde' adlı oyunla MEB başarı ödülünü aldı. Arnavutköy Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesini bitirdikten sonra burslu olarak eğitim aldığı (2005-2010) Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü ve Sinema Televizyon bölümü çift anadal mezunu oldu.

Gaye Turgut, toplumsal duyarlılık göstererek, Ümraniye T Tipi Ceza İnfaz Kurumunun sahnelediği 'Duvarların Dili' adlı tiyatro oyununda rol aldı. İyilik perisini oynadığı bu oyunda, diğer bütün oyuncular cezaevi sakinlerinden oluşuyordu. Sadri Alışık Tiyatrosu'nda da rol alan Gaye Turgut'un televizyonda yıldızının parladığı ilk dizi başrol kadın oyuncusu olduğu "Beni Affet" dizisidir. Özel hayatı merak edilen Gaye Turgut Evin, Deniz Evin ile evli. Dizinin Teğmen Çiğdem'inin eşi de kendisi gibi oyuncu.

37 yaşındaki Deniz Evin, ilk ekran tecrübesini 2008 yılında Doludizgin Yıllar dizisi ile yaşadı.

Eşi ile sık sık aşk pozlarını paylaşan Gaye Turgut Evin'in pozlarına binlerce yorum ve beğeni yağıyor.

Yorumlar (0)