banner1589

banner1585

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

İbo Show’da Ali Sunal ve Bülent Serttaş’ın zor anları!

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in sunumuyla dokuz yıl aradan sonra tekrar seyircisiyle buluşan 'İbo Show'da dün akşam, Didem Kınalı'nın dans ettiği sırada konuklardan Ali Sunal ve Bülent Serttaş'ın gözlerini başka yöne çevirmeye çalışması sosyal medyada olay oldu

Magazin 31.01.2021, 10:35
380
İbo Show’da Ali Sunal ve Bülent Serttaş’ın zor anları!

Saldırıya uğradıktan sonra uzun bir tedavi sürecinin ardından 'İbo Show'la sahnelere geri dönen İbrahim Tatlıses, bu hafta da birbirinden renkli isimleri programında ağırladı.

'İbo Show'un 11'inci bölümüne; usta sanatçı Muazzez Ersoy, şarkıcı Bülent Serttaş, ünlü oyuncular Ali Sunal ve Doğa Rutkay ile oryantal Didem Kınalı konuk oldu.

Her cumartesi akşamı seyircilerin karşısına çıkan İbo Show yine bomba gibiydi. Birbirinden ünlü ismin konuk olduğu eğlence programında oryantal Didem'in dans ettiği görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU 

Konuklardan oyuncu Ali Sunal ve şarkıcı Bülent Serttaş'ın oryantal Didem Kınalı dans ederken gözlerini ondan kaçırması, sosyal medya kullanıcılarının diline dolandı. Hal böyle olunca sosyal medya kullanıcıları tweetleri ardı ardına attı.

Yorumlar (0)