banner1620

banner1567

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun aşk yaşıyor şifreli mesajları ifşa oldu

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri'nin aşk yaşadığı iddia edildi hatta ''Mutluluklar'' mesajları yağdı

Magazin 24.11.2020, 23:09
185
Gonca Vuslateri ve Hakan Altun aşk yaşıyor şifreli mesajları ifşa oldu

Magazin gündemine bomba gibi bir iddia düştü. İddialara göre Gonca Vuslateri ve Hakan Altun, Bodrum'da aşka geldi ve yeni bir ilişkiye başladılar. Hatta ikili, bir süredir gizli gizli aşklarını yaşıyorlar. Sosyal medya paylaşımları, gizli aşk mesajları olarak yorumlandı ve altına birçok tebrik mesajı yazıldı.

Uçankuş'un iddiasına göre Hakan Altun sahnede şarkı söylerken elini kalbine götürüyor ve kalp işareti yapan bir poz verip bunu paylaşıyor. Hakan Altun o paylaşımın açıklamasına ''Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken'' yazıyor.

Kalp işaretleriyle süslü bu mesajdaki ''Eri ve Gonca'' sözcükleri Gonca Vuslateri’nin soyadı olarak yorumlanıyor. Gonca Vuslateri de Altun'u takip etmediği halde bu paylaşımı beğeniyor.

Ardından Vuslateri kendi fotoğrafı üzerine muhtemelen Hakan Altun'un ellerinin olduğu ve kalp şekliyle açıldığı bir fotoğraf paylaşıyor ve altına şiir gibi şu sözleri yazıyor:

"Birini sevmek... Gördüğün ilk kalp resminin içine girip onu hayal etmek... Öpmek o hayali... Şükre rast getirmek küçücük kalbi… Kollayarak sev beni… Susarak, dökerek sev... Aklıma takılsın kazağın… Bana eksil… Bana ağla kendini… Böyle böyle yazılsın kaderimiz… Turam sensin…"

Güzel oyuncu dizi setlerinden fırsat buldukça her hafta sonu Bodrum’a, Hakan Altun'un yanına gidiyor. Bu gidişleri de saklamıyor sosyal medyasından paylaşıyor.

Güzel oyuncu yolculuğunu "Keyifle giderim Bodrum'a… Aşkıma… İsmime…" yazıyor.

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri'nin en yakın arkadaşları ve ortak arkadaşları bu fotoğrafları beğeni yağmuruna tutuyor. 

Hakan Altun’un en yakın arkadaşı Ayhan Yumru yaptığı bir paylaşımda Gonca Vuslateri ile olan fotoğrafını paylaşıp ''Ailemize hoş geldin'' notunu düşüyor.

Çift bundan yaklaşık bir ay önce popçu Emel Müftüoğlu’nun doğum gününde de buluşmuş, kalabalık bir grubun olduğu gecede gözlerden uzak ve ayrı durmuşlardı.

Yorumlar (0)