Berrak Tüzünataç ile sevgilisi Berk Suyabatmaz'dan ilk aşk pozu geldi

Burcu Esmersoy'un eski eşi Berk Suyabatmaz ile kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan Berrak Tüzünataç'tan, sevgilisi ile ilk poz geldi. Berrak Tüzünataç'ın Berk Suyabatmaz'ın eline 2020 yazması ise dikkat çekti.

Magazin 31.12.2019, 16:06 31.12.2019, 16:12
117
Berrak Tüzünataç ile sevgilisi Berk Suyabatmaz'dan ilk aşk pozu geldi

Burcu Esmersoy'un eski eşi Berk Suyabatmaz sevgilisi  ile Amerika'ya uçtu.2 buçuk aydır birlikte olan taze aşıklardan ilk poz geldi. Tüzünataç, uçakta çekildiği fotoğrafa "İşte 2020 geldim" notunu düştü.

"ÖZEL HAYATIMLA GÜNDEME GELMEK İSTEMİYORUM"

Geçtiğimiz hafta 10 günlük  tatiline giden çiftten Berrak Tüzünataç, fotoğraf koymama nedenlerini "10 Ocak'ta sinema filmim 'Biz Böyleyiz' vizyona girecek. Ajansım film, gösterime girinceye kadar özel hayatımla gündeme gelmemi istemiyor. O tarihten sonra zaten el ele sokağa çıkacağız" diyerek açıklamıştı. 

SUYABATMAZ'IN ELİNE 2020 YAZDI

Ünlü oyuncu, dün akşam Instagram'ın story bölümünden Berk Suyabatmaz ile uçakta çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Berrak Tüzünataç'ın Berk Suyabatmaz'ın eline 2020 yazması ise dikkat çekti.

EVLİLİKLERİ 1 YIL SÜRMÜŞTÜ

Geçtiğimiz yıl New York'ta nikah masasına oturan Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz Ağustos ayında anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ünlü çiftin ayrılığına ise ihanetin neden olduğu konuşuluyordu.

​​​​​​

Yorumlar (0)