Samsun'da 7 bin 500 kişiye iş müjdesi

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun mitinginde müjdesini verdiği 3 bin 500 dönümlük sanayi bölgesinde 7 bin 500 kişiye istihdam edileceğini açıkladı.

İlkadım 09.03.2019, 15:43 09.03.2019, 16:02
1417
Samsun'da 7 bin 500 kişiye iş müjdesi

İlkadım Belediyesi tarafından inşa edilen "Koşu yolu ve hayat parkuru"nun açılışı törenine katılan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "31 Mart'ta Allah nasip ederse bayrağı devralmak için bir seçim yapacağız. Ben birçok görevde bulundum. AK Parti Samsun Kurucu İl Başkanlığı, milletvekilliği ve bakanlık yaptım. Şimdi de Cumhur İttifakı'nın büyükşehir belediye başkan adayıyım. Samsun için elimden geleni yapacağım. 31 Mart'tan sonra Samsun sanayileşmenin şaha kalktığı bir şehir olacak. İnsanlar Samsun'a gelecek, göç vermeyecek, göç alacak." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun mitinginde müjdesini verdiği 3 bin 500 dönümlük sanayi bölgesinde 7 bin 500 kişiye istihdam sağlanacağını belirten Demir, eski Samsun fuarının tekrar inşa edileceğine değindi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ise yaptığı konuşmada "Sağlık için spor, spor için İlkadım" sloganıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gençlerin, kadınların ve yaşlıların spor yapmaları için birçok çalışma yürütüyoruz. Koşu yolu ve hayat parkuru'nda 2 bin 500 metre koşu ve yürüyüş yolu, 2 bin 500 metre bisiklet yolu ile dinlenme alanları ve çocuk oyun parkları bulunuyor. dedi.

Açılışa AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak da katıldı. 

Yorumlar (1)
Hakkım var 3 yıl önce
Erdogan tok bırak konut yapmayı iş yeriyap ilimizde işsizlik var bilmem farkındamısın sana bizden oy yok