Karaslan'dan 'Can Ataklı'ya tepki

Korkusuz Gazetesi Köşe Yazarı ve Tele 1 kanalı yorumcusu Can Ataklı'nın uzaktan eğitimde ilk dersi türbanlı bir öğretmenin vermesine ilişkin eleşirilerine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'dan da tepki gösterdi.

GÜNDEM 23.03.2020, 17:54
3095
Karaslan'dan 'Can Ataklı'ya tepki

Tele1 kanalında yayınlanan 'Gün Başlıyor' isimli programda uzaktan eğitimi değerlendirirken, başörtülü bir öğretmenin öğrencilere ders anlatmasını eleştiren Can Ataklı'ya sosyal medyadan tepki yağdı. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da sosyal medya hesabında, "Çocuklar için küçük bir ders: 
Kimden Rol Model Olmaz" notunu paylaşarak, "İnsanları tercihlerine, yaşam tarzlarına, inançlarına, giyimlerine göre katagorize eden, 
kendini herkesten üstün gören kaba, yozlaşmış  zihniyet ve onun temsilcilerinden Bkz. Can Ataklı" dedi.

Yorumlar (2)
Mehmet ak 2 yıl önce
20 yaşındaki askere gidecekler maaş verilmeyecekmi virüs nedeniyle iş bulamiyoruz
Sulo 2 yıl önce
Dünya aya giderken yurdışında universiteler icatlar yaparken sen ve senin gibi satılmış ruhluıar yuz yıl dır turbanla kafayı bozmuşlar. Bu milletin turbanın dan fesinden elinizi çekin iz. Universiteler doksan yıl siyaset yaptı devletin ve milletin paralarını somurdunuz. Can yamuğu senin zihniyetindeki universiteler hangi buluşu icadı yapmış tır