Bahçeli Bu İşe Çok Sevindi

İlkadım Belediyesi’nin ihtiyaç sahiplerine yönelik hazırladığı ekmek bağışlama internet sitesine ilk bağışı, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli yapacak

GÜNDEM 26.04.2012, 15:03 26.04.2012, 15:03
248
Bahçeli Bu İşe Çok Sevindi
 lkadım Belediyesi Askıda Ekmek sistemine yeni bir formül geliştirdi. Artık ekmek bağışı internet üzerinden yapılacak. ekmeginipaylas.com isimli ekmek bağışı sitesini yakın zamanda  hayata geçirmeyi planlayan İlkadım Belediyesi hayırseverlerin sanal ortamdan ihtiyaç sahiplerine ekmek yardımı yapmasını sağlayacak. İhtiyaç sahibi vatandaşlar için ekmek bağışlamak isteyenler ekmeginipaylas.com sitesinde yer alan banka hesap numarasına ne kadar ekmek bağışlamak istediğini belirterek yardımda bulunabilecek.

İLK BAĞIŞ BAHÇELİ’DEN
İnternet yolu ile ekmek bağışlama projesini yakın zamanda uygulamaya geçireceklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, bu sistemi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile paylaştığını belirterek, ” Genel başkanımız Devlet Bahçeli’ye proje ile ilgili detaylı bilgi verdim. Proje başkanımızın çok hoşuna gitti.
ekmeg
inipaylas.com sitemize ilk bağışı İlkadım Halk Ekmek fabrikamızın açılış töreni için Samsun’a gelecek olan Devlet Bahçeli yapacak. “ dedi.
 
Yorumlar (0)