Sinem tıpatıp Shakira

Defacto isimli giyim markasının reklam filminde oynamak için geçen pazar İstanbul’a gelen Paris Hilton, rol arkadaşı Arda Turan’ın sevgilisi Sinem Kobal’ı dünyaca ünlü Kolombiyalı şarkıcı Shakira’ya benzetti.

GÜNCEL 13.10.2012, 13:08 13.10.2012, 13:08
274
Sinem tıpatıp Shakira
  9. kez İstanbul’a geldiğini açıklayan Hilton, Saba Tümer’in Show TV’de ekrana gelen programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Tümer’in “Arda nasıl biri? Türkiye’ye gelmeden önce Arda’nın hiç maçını izledin mi veya google da aradın mı?” şeklindeki sorusuna Hilton, “Hayır ama basın danışmanım birkaç bilgi göndermişti. Çünkü birlikte çalışacağım kişinin bilgilerine bakarım ve futbol oyuncusu olduğunu öyle öğrendim. Çok iyi, çok arkadaş canlısı biri... Hep şakalar yapıyor. Çok sıcakkanlı, direkt gelip kendisini tanıştırdı, utangaç biri değildi, çok iyi birisi” dedi.

Saba Tümer’in “Arda daha önce de Galatasaray’da oynadıktan sonra Atletico Madrid’e gitti ve kendisi de çok ünlü biri” yorumu üzerine Hilton söze girdi ve Turan’ın evlilik hazırlıkları yaptığı Sinem Kobal’ı kastederek “Nişanlısı da çok güzel biri, Shakira’ya benziyor. Beraber fotoğraflarını gördüm ve Shakira’nın tıpatıp aynısı olduğunu düşünüyorum. Başta Shakira zannetmiştim. Çok güzel biri” diye konuştu.

Yorumlar (0)