Meteoroloji'den son dakika uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü batı bölgelerde yarın için yağış uyarısında bulundu.

GÜNCEL 11.03.2019, 12:55
1004
Meteoroloji'den son dakika uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Türkiye'nin batı bölgeleri için  yarından itibaren yeni bir soğuk ve yağışlı hava dalgası uyarısında bulundu.


Meteoroloji'den konuyla alakalı yapılan açıklama şöyle:

Ülkemizin, yarın (12.03.2019 Salı) Orta Akdeniz üzerinden gelecek olan serin ve yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor. Batı bölgelerden itibaren hafta sonuna kadar yurt genelinde etkili olması beklenen yağışların, yarın (Salı) Trakya Kesimi, İstanbul, Çanakkale, Balıkesir’in kuzey ve batısı ile İzmir çevrelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlara sebep olması beklenmektedir. Bu yağışlı sistemin, Perşembe (14.03.2019) günü doğu kesimlerde etkili olduktan sonra ülkemizi terk etmesi, ancak Cuma günü batı bölgelerden itibaren tekrar yeni bir yağışlı sistemin etkili olmaya başlayacağı tahmin edilmektedir. 
 

Yorumlar (1)
Filiz Boyacı 3 yıl önce
Teşkilata başladığım günden bugüne çalışmalarınız hepimize örnek ve yol gösterici emeklerinize sağlik.Allah sağlık ve kuvvet versin.Sayın Vekilim.Doğduğum Unkapanı Mah.Akrabalar çaĺıştığım Okullar Subaşı çevresinde oturmamiz ÇevredeAkPartide oluşumdan çok arayan oluyor Sayın Vekilim.Ozellikle is istihdami ve çevedeki isyerlerinin yaya gecisleri ve is yerinin kapılarını da kullanmaları vatandaşı oldukça rahatsız etmekte.Siz Samsun halkıniñ siyaset vesayginlikta gönlünde çok güzel yer almışsınız iyilik ve destekleriniz asla unutulamaz.Siyaseti sizinle tanıdık ve önemine inandık.Her zaman duacıyiz.Emeklerinize sağlık.Saygılarımla.