CHP ve BDP rakı masasında buluştu!

BDP’li Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak’ın rakı ve şarap eşliğindeki ziyafet masasında görüntülenmesinin ardından, masada kendisine eşlik edenlerden birinin de CHP Siirt İl Başkanı Nevaf Bilek olduğu iddia edildi.

GÜNCEL 05.11.2012, 13:05 05.11.2012, 13:05
618
CHP ve BDP rakı masasında buluştu!
 Siirt'in BDP'li Belediye Başkanı Selim Sadak'ın cezaevlerinde süren açlık grevlerine destek vermek amacıyla kendisinin de açlık grevine başlayacağını açıkladığı günün ertesinde Ankara'da lüks bir restaurantta rakı ve şarap eşliğindeki mükellef bir sofrada görüntülenmesi, BDP'lilerin sorumlu bulunduklarını ifade ettikleri terör örgütü ve tabanlarına dahi ne derece sorumlu ve samimi davrandıklarını ortaya koymuş oldu.

SADAK'IN RAKI MASASINDA CHP'NİN İL BAŞKANI..!

BDP'li Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak'ın rakı ve şarap eşliğindeki ziyafet masasında görüntülenmesinin ardından, masada kendisine eşlik edenlerden birinin de CHP Siirt İl Başkanı Nevaf Bilek olduğu iddia ediliyor. Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, üç arkadaşıyla birlikte mekana gelmiş, masaya önce mezeler sonra kebaplar servis edilmişti.Rakı ve şarapların da arka arkaya dizildiği masada 2 saat süren ziyafette Sadak'ın hemen sağında bulunan şahsın CHP Siirt İl Başkanı olduğu yönündeki bilgiler üzerine Navaf Bilek'e ulaştı.

Nevaf Bilek önce, “Bu sizi neden ilgilendiriyor” tepkisi verdi. Bunun haber değeri taşıdığını düşündüğümüzü söylememiz üzerine görüntülerdeki kişinin kendisi olmadığını iddia eden Bilek, kendisine de yüzlerce telefon geldiğini, insanların görüntülerdeki kişinin kendisi olduğunu sandığını, ancak o gün Ankara'da dahi bulunmadığını söyledi.

KENDİSİ DEĞİLSE İKİZ KARDEŞİ OLMALI

CHP İl Başkanı Nevaf Bilek ile Sadak'ın rakılı, şaraplı ziyafet masasında hemen sağında oturan şahıs arasında görüntü olarak hiçbir fark bulunmuyor. CHP İl Başkanı Bilek, ikiz kardeşi olup olmadığı yönündeki sorumuza cevap veremeden telefon bağlantısı kesildi.BDP'NİNKİSİ SİYASİ MÜNAFIKLIK

Cezaevlerinde PKK ve KCK'lılarca 12 Eylül'de başlatılan açlık grevi 50. günü de geride bırakarak tehlikeli sınıra ulaşmış bulunuyor. Teröristbaşı Öcalan'a sözde tecridin kaldırılmasını isteyen mahkumların sürdürdüğü açlık grevleri, ölüm orucuna dönüşmüş durumda. Tahrik ve teşvik içerikli açıklamalarıyla mahkumlar üzerinden siyaset yürüten ve ölüm oyununu körükleyen BDP'li yöneticiler ve partili belediye başkanlarının kuzu kebap partilerine katılmaları, rakı sofralarında görüntülenmeleri, BDP'lilerin samimiyetlerinin Kürt halkı arasında da tartışılmasına yol açmış oldu. İnternet sitelerinde rahatça yorum yapabilen Kürt kökenli vatandaşlar BDP'lileri ‘münafıklıkla' suçlamaya başladılar.

RAKI MASASINDA BELEDİYE İŞİ

Sadak, rakılı, şaraplı ziyafetin ardından yaptığı açıklamada, “Belediye hizmetleri ile ilgili görüşmelerde bulunmak için Ankara'ya gittim.” dese de sofrada CHP Siirt İl Başkanı (olduğu iddia edilen kişi) ile ne gibi bir belediye işi görüşmüş olabileceğine bir anlam verilemedi.
Yorumlar (0)