11-17 Ocak haftalık burç yorumları

11-17 Ocak haftalık burç yorumları. 11-17 Ocak haftası'da Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları haberimizde.

GÜNCEL 10.01.2021, 18:01
402
11-17 Ocak haftalık burç yorumları

KOÇ
Bu hafta, Ay hafta içi; Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan ve fakat bazen her konuda cimrileşen Oğlak ve bağımsız, orijinal, entelektüel, isyankâr, sıkıntıya hiç gelemeyen Kova burcu özelliklerinin altını çizecek. Sevgili Koçlar, bu hafta özellikle kariyer alanında, hafta ortasında zengin çapkın Venüs Hanım ile trafo patlatan Uranüs arasında hoş bir etkileşim olacak. Maddi konularda biraz dikkatinizi bu alana verebilirseniz enteresan gelişmeler neden olmasın? Ve tabi kariyer ilgili konuları da ötelememenizde fayda var. Bu konuyla ilgili bu hafta gerekli gücü kendinizde bulabilirsiniz ama kontrol düşkünü bir duruma düşmemeye gayret edin, sizi zor duruma düşürebilir. Sonuçta öyle ya da böyle, bu hafta gökyüzünde sizlerin kariyerden kazandığınız para ve bütçeniz konularında gerilim var. Bu durum karşısında doğru hareket alabilmeniz için, azminizi artık sizi taşımayan alışkanlıklarınızı değiştirmek için kullanmalısınız. Gökyüzü size “hem profesyonel hem de sosyal hayat için yenilen” diyor. Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olan cesur insanlar. Artık bu hafta kendinize cesurca meydan okumanın zamanıdır. İsteyin ve yapın.

BOĞA 
Bu hafta Ay hafta içi; Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan ve fakat bazen her konuda cimrileşen Oğlak ve bağımsız, orijinal, entelektüel, isyankâr, sıkıntıya hiç gelemeyen Kova burcu özelliklerinin altını çizecek. Sevgili Boğalar, bu hafta kelimenin tam anlamıyla sizi kariyer ve kendinizi nasıl ortaya koyduğunuz, hayata karşı konumlanmanız ile ilgili oturup düşüneceğiniz zamanlar sizi beklemekte. Özellikle bundan sonra kendinize yatırım yapmadığınız ve değişime ayak uyduramadığınız taktirde hayat sahnenizde perde arkasında kalacağınızı bilmelisiniz. Bu konuda kendinizi geliştirmeniz için yönetici gezegeniniz hafif meşrep Venüs size yardım etmek için hazır. Yeter ki bir şeyler yapmak isteyin. Bunun yanında yine bu hafta, yurtdışı ile ilgili konular, bağlantılarınız anlamında bir anda enteresan gelişmeler içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu konuda karar vermek ve nasıl bir yolda ilerlemeniz gerektiğine iyi karar vermelisiniz. Bu noktada duygularınızdan ziyade aklınızla hareket etmeniz büyük avantaj olacaktır. Sevgili boğalar, sizler gerçekten bir şeyi istediniz mi onu yapabilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. O nedenle bu haftayı gerekirse bir ev ödevi gibi yaşamaktan yüksünmeyin.


İKİZLER
Bu hafta Ay hafta içi; Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan ve fakat bazen her konuda cimrileşen Oğlak ve bağımsız, orijinal, entelektüel, isyankâr, sıkıntıya hiç gelemeyen Kova burcu özelliklerinin altını çizecek. Sevgili İkizler, bu hafta üst üste farkındalık yaşayacağınız zamanlardan geçmeniz mümkün. O nedenle yaşadıklarınızı anlamlandırmak için zor ama bunu iç görü geliştirmek için kullanmanız da mümkün. Özellikle ”Hayat bana ne veriyor ve ben ne yapıyorum?” sorularını kendinize sıkça sorarken bulabilirsiniz. Ve yine bu hafta resmi işleriniz varsa ve halledilmesi gerekiyorsa çarpıcı gelişmeler, fırsatlar önünüze gelebilir. Özenli ve doğru karar verdiğinize emin olmanız sizin için önemli olacak. Özellikle bir yerlere imza atarken birilerine danışmanızda, önünüzdeki kâğıdı okutmanızda fayda var. İş güç, kariyer konusunda ise kendinizi bu hafta belirsizlik içinde hissetmeniz çok mümkün. O nedenle özellikle bu konuda hayatla didişmemenizde fayda var bu hafta. Hayatın size getireceklerini bir görün ve öyle hareket alın derim. Çünkü siz gelişmeleri kontrol altında tutmaya çalıştıkça daha çok işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor olamaz mı?

YENGEÇ
Bu hafta Ay hafta içi; Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan ve fakat bazen her konuda cimrileşen Oğlak ve bağımsız, orijinal, entelektüel, isyankâr, sıkıntıya hiç gelemeyen Kova burcu özelliklerinin altını çizecek. Bu iki burcun da yöneticisi Satürn olduğu için bu hafta kendinizi ve çevrenizi eleştirirken bulabilirsiniz. Sevgili yengeçler bu haftaya damgasını vuracak olan konuların başında ilişkiler, başkalarının parası, ödemeler, ortaklıklar gibi konuları saymamız mümkün. Bu anlamda tatlı, ekşi bir haftadan geçmeniz söz konusu olabilir. O nedenle kendinizi özellikle bu ve buna benzer konularda tahammülsüz bulmanız mümkün. Bu hafta özellikle ortağınız, eşiniz ve hukuki konularda iç sesinizle tartışır bir halde olabilirsiniz. Bu anlamda bir çözüme ulaşabilmek için çevrenizdekilere baskı kurmak, onları bu anlamda bir şeylere zorlamak iyi bir fikir olmayabilir. Sevgili yengeçler, evet sizin anaç ruh haliniz çoğu zaman kendinizden çok başkaları üzerinde daha fazla etkilidir. Ama unutmayın bir de siz varsınız ve çok önemlisiniz.

ASLAN 
Bu hafta Ay hafta içi; Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan ve fakat bazen her konuda cimrileşen Oğlak ve bağımsız, orijinal, entelektüel, isyankâr, sıkıntıya hiç gelemeyen Kova burcu özelliklerinin altını çizecek. Nereden bakarsanız bakın, bu iki burcun da yöneticisi sınırlar koymayı seven Satürn.  O nedenle bu sizi bu hafta biraz sıkabilir, “Ne oluyoruz ya, bu nasıl iş böyle?” dedirtebilir. O nedenle yapmanız gerekenleri doğru zamanda, doğru bir şekilde yapmanızı öneririm. Sevgili aslanlar, evet çok tatlısınız, evet gerçekten bonkör ve kocaman bir yüreğiniz var ama, bu hafta evlilik ortaklık ile kariyer, iş konuları arasında kendinizi pinpon topu gibi gidip gelirken bulmanız mümkün o nedenle kendiniz durduk bir karar verme pozisyonuna sokmayın derim. Siz çok rahat bir koltukta iki karpuz, bir kavun ve bilumum zerzevatı taşıyacak yetkinliktesiniz. Sonuçta biraz gerilimli bir haftaya giriyorsunuz, bu hafta benliğimizi ve net olarak ne istediğimizi ortaya koyan Güneş ile mafya babası Plüton dip dibeler o nedenle “İlle de istiyorum bu olacak!” diye kükremeyin olur olmaz zamanda olur mu?

BAŞAK
Bu hafta Ay hafta içi; Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan ve fakat bazen her konuda cimrileşen Oğlak ve bağımsız, orijinal, entelektüel, isyankâr, sıkıntıya hiç gelemeyen Kova burcu özelliklerinin altını çizecek. Bilin bakalım bu iki burcu kim yönetiyor? Satürn. Yani koca bir hafta disiplin, kısıtlamalar ve istesek de istemesek de önümüzdeki işi kös kös yaparken bulabilirsiniz. Siz gerçi çalışmak konusunda hiç de fena değilsinizdir ama biraz baskı altında hissedeceğiniz çok açık. Canım başaklarım, bu hafta özellikle ısrarla size sağlığınıza dikkat etmenizi söyleyeceğim. Gerçi size de bunu söylemek tuhaf geliyor, çünkü burçların içinde sağlık konusunda en yetkin burçlardan birisinde doğdunuz. Ama yine de olabildiğince kendinize özen göstermenizde fayda var. Ve tabi çalışma atmosferiniz, iş arkadaşlarınız ve uzak akrabalar, yurtdışı konularında tatlı, tatsız gelişmeler önünüze gelebilir. Ve fakat bu gerilimli haftanın en güzel yanlarından biri duygusal anlamda sizi bekleyen çarpıcı, hoş olabilecek gelişmeler. Havada aşk kokusu var denilebilir. Ama bu konuda ısrarcı, ne oldum delisi olmayın olur mu? Olursa böyle güzel bir gelişme, harika haberlere çok ihtiyacım var bana da yazın. Sevgili başaklar, bu haftanız orta karar Türk kahvesi tadında geçecek demek yanlış olmaz. Fazla çatık kaşlı olmadığınız sürece gerilim falan hak getire, siz altından kalkarsınız.

TERAZİ
Bu hafta Ay hafta içi; Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan ve fakat bazen her konuda cimrileşen Oğlak ve bağımsız, orijinal, entelektüel, isyankâr, sıkıntıya hiç gelemeyen Kova burcu özelliklerinin altını çizecek. Satürn sizi başlıklarda biraz sıkabilir. Sevgili teraziler, bu hafta konunuz aşk, çoluk çocuk, hobiler, şans talih içeren konular. Şimdi şu şans talih kelimelerini okur okumaz kendinizi internete atıp manasız illegal bir casino sitesinde para kaybetmeyin veya olmadık birine âşık olup “Ama, midemde mantı üzerinde kelebekler uçuşuyor” demeyin olur mu? Çünkü bu konularda bu hafta yüksek gerilim hattı gibi çalışan Uranüs ve atarlı Mars sizi öyle bir hırpalar ki ben bile kurtaramam. Siz en iyisi bu hafta arsa, tapu, miras, konularında devlet dairelerinde koşturun biraz. Olmadı büyükbabanızın takma dişlerini bardaktan almasına yardım edin. Ve elbette olur olmadık sağa sola sinirlenip laf yetiştirmeyin. Bunun getirisi sizin için pek keyifli olamayacaktır. Canım terazilerim, büyükbaba, aşk ve resmi işler üçgeninde tuhaf bir hafta bekliyor sizi demek doğru olur. O nedenle size tavsiyem bu hafta ne gerekiyorsa akıllı akıllı onu yapın.

AKREP 
Bu hafta Ay hafta içi; Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan ve fakat bazen her konuda cimrileşen Oğlak ve bağımsız, orijinal, entelektüel, isyankâr, sıkıntıya hiç gelemeyen Kova burcu özelliklerinin altını çizecek. Bu iki burcun da yöneticisi Satürn Efendi olduğu için bu hafta eleştiri yaparken insafsız olmayın. Yani birilerine bir şey anlatırken o bir kaşınız mümkünse yerinde dursun. Sevgili akrepler, bu hafta sizin için genelde gündeminiz yazışmalar, iletişim ve çekirdek aile konuları olacak gibi görünmekte. Hafta sonu ise belki âşık olursunuz veya çocuğunuzu parka falan götürürsünüz. Sonuçta “ah harika bir hafta geçirdim” diyeceğiniz bir hafta mı? Pek emin değilim. Ama yine de yakın arkadaşlarınızla eğlenmeniz söz konusu olabilir. Keyfini çıkarın.
Bunun yanında çekirdek ailenizle iyi mi, kötü mü olduğunu anlayamadığınız gelişmeler önünüze gelebilir. Bu konuda bir an sabrınızın tükenmiş olduğunu hissetmeniz olası. Ama bu konuda yapılacak bir şey yok yönetici gezegeniniz atarlı Mars, kendinden büyük adamlarla takışıyor. En iyisi siz bu anlamda bu hafta sakin ve sükûnet içinde karşınızdakilere cevap verin. Yoksa içinde bulunduğunuz durum sevimsiz bir hal alabilir. Sevgili akrepler, olayların arkasını görmeye çalışmaktan çok görünen yüzüyle ilgilenmeniz sizin daha konforlu bir hafta yaşamanıza neden olacaktır.

YAY
Bu hafta Ay hafta içi; Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan ve fakat bazen her konuda cimrileşen Oğlak ve bağımsız, orijinal, entelektüel, isyankâr, sıkıntıya hiç gelemeyen Kova burcu özelliklerinin altını çizecek. O nedenle Satürn’ün bu hafta size getirisi daha disiplinli ve çok daha planlı bir hayat olacaktır. Bu anlamda bu haftayı özellikle bitirmeniz gereken işleriniz varsa gayet güzel kullanabilirsiniz. Sevgili Yaylar, zaten burcunuzun isminden belli, son zamanlarda gergindiniz. Bu hafta özellikle maddiyat, arkadaşlık, iletişim ve hafta sonuna doğru babanız ve kan bağınız olan insanlar hakkında biraz daha gerileceksiniz gibi görünmekte. Ve fakat yakın çevrenizle yine de hoş sohbet zamanlar olabilir ama tadında kalmasına dikkat edin. Ne olur, ne olmaz iş bir anda tartışmaya dönmesin. Maddi konularda, hoş gelişmeler olabilir ama tatmin edici midir? İşte o biraz muallakta. O nedenle hak ettiğiniz ve olması gereken maddi karşılık için kendinizi fazlasıyla yaptırım altında veya siz çevrenize yaptırımlar koyarken bulabilirsiniz. İki gözüm Yay burcu güzelleri, bu hafta sabit fikirli, dediğim dedik hallerden uzak kaldığınız sürece çok daha iyi bir hafta geçireceğiniz muhakkak.

OĞLAK
Bu hafta Ay hafta içi; Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan ve fakat bazen her konuda cimrileşen Oğlak ve bağımsız, orijinal, entelektüel, isyankâr, sıkıntıya hiç gelemeyen Kova burcu özelliklerinin altını çizecek. Nihayetinde bu iki burcun da yöneticisi sizin yöneticiniz Satürn o nedenle bu hafta aslında sizin hayatınızda alışık olduğunuz sularda yüzeceksiniz demek doğru olur.
Sevgili oğlaklar, bu hafta sizin için “Ben” kelimesi oldukça dikkatli kullanmanız gereken bir kelimeymiş gibi görünmekte. “Ben”den çok “Biz” dediğiniz zaman pek ala bu haftanın kazananı siz olabilirsiniz. Özellikle maddi gelişmeler karşınızda sabrınız sınanacak gibi duruyor. Para için ne kendinizi ne de çevrenizi üzün. Şu ölümlü ölümlü dünya da değer mi? Bence değmez.
Bakın sizin burcunuzda ilerleyen aşk delisi güzeller güzeli Venüs, sizin aşk mevzularınızda her an patl

Yorumlar (0)