banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Zuhal Topal'ın ekibinden ilk açıklama

'Evlilik programları yasaklanacak' haberlerinden sonra Zuhal Topal'ın ekibinden ilk açıklama geldi. Topal'ın Kıbrıs'ta olduğunu söyleyen program yetkilileri, bugün yapılacak toplantının ardından karar verileceğini belirterek, "Eğer KHK ile evlilik programları yasaklandıysa zaten bu konuda yapılacak bir şey kalmıyor" ifadelerini kullandı.

Son Dakika 01.05.2017, 10:26
5071
Zuhal Topal'ın ekibinden ilk açıklama

Evlilik programı sunucusu Zuhal Topal, yeni yayınlanan Kanun Hükmünde Kararnamelere yönelik sessizliğini şimdilik koruyor. Bugün Kıbrıs'tan İstanbul'a dönecek Zuhal Topal, yapımcı ve kanal yöneticileri ile görüştükten sonra evlilik programına devam edip etmeyeceğine yönelik bir karar alacak.

Evlilik programlarının dün yayınlanan KHK ile yasaklandığı iddiaları gündemin zirvesindeki yerini koruyor. İddiaları haber siteleri ve sosyal medya üzerinden takip eden vatandaşların bir kısmı evlilik programlarının kaldırılmasına destek veriyor.

Bugün karar verilecek

Konuyla ilgili olarak Zuhal Topal'ın ekibinden bir açıklama yapıldı. Açıklama da şu ifadeler kullanıldı:

"Şu an Zuhal TopalKıbrıs'ta bulunmaktadır. Pazartesi öğle saatlerinde İstanbul'da olacak ve bir fikir alışverişinin ardından gerekli açıklamalar yapılacaktır. Zuhal Topal, Star TV'de hafta içi her gün ekrana gelen Zuhal Topal'le programının sadece sunucusudur. Bir karar alınacaksa bu yapımcı ve kanal yöneticilerinin inisiyatifindedir. Eğer KHK ile evlilik programları yasaklandıysa zaten bu konuda yapılacak bir şey kalmıyor."

Yorumlar (0)