banner1571

banner1585

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Yeşim Salkım'a ağır küfürler savuran Murat Övüç'ten bir geri vites daha

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, sahne aldığı mekânda Yeşim Salkım’a yönelik ağır şekilde küfürler savurmuştu.

Genel 24.09.2020, 21:48
146
Yeşim Salkım'a ağır küfürler savuran Murat Övüç'ten bir geri vites daha

Antalya'da çıktığı bir sahnede sanatçı Yeşim Salkım'a küfür eden Murat Övüç'ün konser anlaşması iptal edilmiş, Övüç'ün yerine Yeşim Salkım sahneye çıkmıştı. Gelen tepkiler üzerine Murat Övünç, Yeşim Salkım'dan özür dilemiş ancak Yeşim Salkım sosyal medya fenomeni hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

'YAPTIĞIM BÜYÜK TERBİYESİZLİKTİ'

Gelen tepkiler üzerine Murat Övünç, Yeşim Salkım'dan özür diledi. Murat Övüç: "Sayın Yeşim Salkım hanımefendiden çok özür diliyorum. Yaptığım çok büyük bir terbiyesizlikti. Bu arada çalıştığım firmalara 'Murat Övüç'ü çıkarmayın' diye telefonlar geliyormuş. Bir insanın ekmeğiyle oynanmaz. Tekrar özür dilerim, saygılar" demişti.

'SARF ETTİĞİM SÖZLER ŞOV AMAÇLIDIR'

Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre; Yeşim Salkım'ın şikâyetinin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Murat Övüç hakkında soruşturma başlattı. Savcılık yürütülen soruşturma kapsamında Övüç'ün ifadesini aldı. Murat Övüç savcılıkta verdiği ifadesinde, 'Ben Bursa'da verdiğim bir röportajımda 'Kadının erkeğin arkasında yürümesinde bir sakınca yoktur.' demiştim. Bu olay çarptırılarak halkı kin ve düşmanlığa sevk etmiştir...

Yorumlar (0)