Türk gencini herkes alkışladı

Amerikalılar, İzmirli gencin trende yaptığı evlilik teklifine hayran kaldı. Yolcular, dakikalarca alkışladı.

Genel 13.10.2019, 10:00
472
Türk gencini herkes alkışladı

New York'ta yaşayan İzmirli 25 yaşındaki Yiğit Sezgin, Çin asıllı Amerikalı sevgilisi 24 yaşındaki Claire Bauere aylar önce tanışarak aşık olduğu trende evlilik teklifi yaptı.

YOLCULAR ALKIŞ YAĞMURUNA TUTTU

New York şehrinin Larchmont bölgesinde oturan İzmirli 25 yaşındaki Yiğit Sezgin, mimar sevgilisi 24 yaşındaki Claire Bauere sürpriz evlilik teklifinde bulundu. Yiğit Sezgin, sevgilisi Clairee onu yemeğe götüreceğini söyledi ve Claire ile birlikte, aylar önce tanıştıkları ve aşık oldukları Grand Central trenine bindi. Makiniste de konuyla ilgili bilgi veren Sezgin'in yaptığı sürpriz, yolcular tarafından şaşkınlık ve mutlulukla karşılandı.

MAKİNİST YİĞİT, DOSTUM SÖZ SENDE DEDİ

Makinistin, "İyi akşamlar bayanlar ve baylar. Grand Central trenine hoş geldiniz. Bu akşam devamlı yolcularımız olan Claire ve Yiğit bizimle. Yiğit ve Claire bu trende 7 ay önce karşılaştılar ve bugün Yiğitin Claire çok özel bir sorusu var. Birkaçımız bu özel ana şahitlik edeceğiz. Yiğit dostum söz sende" anonsunu duyan Claire Bauer, şaşkınlığını ve gözyaşlarını gizleyemedi.

Yiğit Sezgin makinistin anonsundan sonra sevgilisi Claire Bauere evlenme teklifinde bulunup yüzük taktı. Genç kız, Evet diyerek teklifi kabul etti.

Yiğit Sezgin ile Claire Bauer daha sonra bir restorana giderek bu anlamlı günü kutladı. Sezgin ilk görüşte aşık olduğu sevgilisi için uzun zamandır böyle bir sürpriz hazırladığını ifade ederek, "Bir gün okuldan eve giderken trende uyuyakalmışım. Çok yorgundum sınavlarım vardı trene biner binmez uyumuşum. Uyandığımda yanımda Claire vardı. O gün kendisine aşık oldum. Bugünü dört gözle bekliyordum. Aynı trene bindik bugün ve sağ olsun makinist de ricamı kırmadı. Bizim için unutulmaz bir anı oldu" dedi.

Claire Bauer ise sevgilisinin yaptığı sürprize çok şaşırdığını ve çok da mutlu olduğunu ifade ederek, "Yiğit harika bir insan. Onunla yaşlanmak istiyorum. Yaptığı bu sürprizi ömür boyu unutmayacağım" dedi.

Yorumlar (0)