banner1571

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

TikTok bir can daha aldı!

Dee, lakaplı 18 yaşındaki Tiktok yıldızı Dazhariaa Quint Noyes, "Hepinizi çok sinirlendiriyorum. Bu son paylaşımımdır" paylaşımını yaptıktan sonra intihar etti.

Genel 11.02.2021, 17:32
950
TikTok bir can daha aldı!

TikTok bir can daha aldı! Dee, lakaplı 18 yaşındaki Tiktok yıldızı Dazhariaa Quint Noyes, "Hepinizi çok sinirlendiriyorum. Bu son paylaşımımdır" paylaşımını yaptıktan sonra intihar etti.

Dünyada en çok indirilen ve milyonlarca kullanıcısı bulunan sosyal medya uygulaması olan TikTok'a dair kötü haberler gelmeye devam ediyor. Uygulamada kullanıcılar, beğeni almak uğruna akılalmaz yöntemlere başvuruyor.

Gelen ölüm haberleri sosyal medya platformunu daha da tartışılır hale getiriyor. 18 yaşındaki fenomen "Hepinizi çok sinirlendiriyorum. Bu son paylaşımımdır" diyerek yaşamına son vermesi bu durumun son acı örneği.

Annesi, Tiktok yıldızının Facebook hesabından yaptığı paylaşımla kızının intihar ettiğini doğruladı.

Babası Raheem Alla, kızının fotoğrafını paylaşıp herkese desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kızlarının artık kendileri ile olmadığını ama daha iyi bir yere gittiğini söyleyen baba, "Kızım keşke intihar etmeden önce benimle konuşsaydı" dedi.

Noyes son kez Instagram'da şarkı söylediği videoyu "Biliyorum sizi çok sinirlendiriyorum. Bu benim son paylaşımım olacak" başlığı ile paylaştı.

Yorumlar (0)