banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

'Seni seviyorum' diyen annesini öldürüp cansız bedeninin başında dans etti

Amerika'nın Utah eyaletinde yaşayan 23 yaşındaki Mike Lopez, annesi annesi ve iki kız kardeşiyle yemek yedikleri sırada annesine ateş ederek öldürdü.

Genel 07.01.2021, 10:50
776
'Seni seviyorum' diyen annesini öldürüp cansız bedeninin başında dans etti

'Seni seviyorum' diyen annesini öldürüp cansız bedeninin başında dans etti Amerika'nın Utah eyaletinde yaşayan 23 yaşındaki Mike Lopez, annesi annesi ve iki kız kardeşiyle yemek yedikleri sırada annesine ateş ederek öldürdü. Mike daha sonra 14 yaşındaki kız kardeşini annesinin cesedi başında dans etmeye zorladı. Annenin oğluna ölmeden önce "Biliyorum beni öldüreceksin ama ben seni çok seviyorum" dediği öğrenildi.

'Seni seviyorum' diyen annesini öldürüp cansız bedeninin başında dans ettiMike isimli genç, annesini öldürdükten sonra tabancayı iki kız kardeşine çevirdi. 17 yaşında olan kız kardeşi dışarı kaçmayı başararak, olayı polis ve akrabalarına haber verdi.

Banyoya kaçıp kendisini kilitleyen küçük kız, daha sonra banyodan çıkıp annesinin saçlarını okşamaya başladı. Bunu gören Mike, kız kardeşinin kollarında tutup annesinin cesedinin başında dans etti.

Eve gelen polis Mike'ı evinin banyosunda kanlar içinde duvara yaslanmış bir şekilde buldu.

Polis, Victoria'nın oğlu tarafından öldürülmeden bir kaç dakika önce yemek sırasında oğluna "Biliyorum beni öldüreceksin ama ben seni çok seviyorum" dediğini belirti. Mike, cinayet, aile içi şiddet ve silah bulundurma suçlarından yargılanmaya başladı.

Yorumlar (0)