Oğluna 10 kişi saldırdı, baba çılgına döndü

İstanbul Beylikdüzü'nde arkadaşlarıyla parkta oturan 15 yaşındaki genç, 10 kişilik grubun saldırısına uğrayarak feci şekilde darp edildi. Oğlunun darp edildiğini gören baba ise çılgına döndü. 

Genel 30.10.2019, 09:15
1605
Oğluna 10 kişi saldırdı, baba çılgına döndü

İstanbul Beylikdüzü Marmara Mahallesi'nde dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre arkadaşlarıyla birlikte evlerinin önündeki parkta oturan Emir T., daha önceden aralarında tartışma bulunduğu öğrenilen 10 kişilik grubun saldırısına uğradı. Sopalı grubun saldırısına uğrayan Emir T. kafasına ve vücudunun çeşitli yerlerine darbe alarak yaralanırken yanında bulunan diğer arkadaşları olay yerinden kaçtı. Gürültüyü duyarak balkona çıkan baba, oğlunun yerde yattığını görünce koşarak olay yerine geldi. Oğlunun yerde yatan halini gören baba çılgına döndü. Önce kendi oğluna tepki gösteren öfkeli baba daha sonra oğlunun arkadaşlarına tepki gösterdi. Olay yerine kısa sürede polis ve sağlık ekipleri geldi. 

Dayak yiyen Emir T. ilk müdahalenin ardından kontrol amaçlı hastaneye kaldırılırken, öfkeli baba şikayetçi olmak için karakola gitti.

Yorumlar (0)