banner1518

banner1608

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Müge Anlı'da çocuğa kimin bakacağı belli oldu

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert yine Türkiye'nin gündemine oturdu. Birgül Memiş'in DNA testi sonucunu açıklamasıyla canlı yayın karıştı. Bakanlık konuya el koyarak çocuğa kimin bakacağını açıkladı.

Genel 07.12.2018, 11:27
68
Müge Anlı'da çocuğa kimin bakacağı belli oldu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak 4 yaşındaki oğlunun kocasından değil sevgilisinden olduğunu söyleyen Birgül Memiş olayında Türkiye'nin beklediği haber geldi. Müge Anlı, dün ekrana gelen bölümde DNA testi sonuçlarını açıklayınca bir anda stüdyo karıştı.

ÇOCUK FARUK AYDIN'IN DEĞİL

Birgül Memiş oğlu Görkem'in ilk eşi Faruk Aydın'dan değil o zamanlar birlikte olduğu sevgilisinden olduğunu savunuyordu. Bunun üzerine DNA testi için Faruk Aydın, oğlunu da alıp İstanbul'a geldi. Müge Anlı, baba ile oğlundan DNA testi için örnek aldırdı ve açıklanan sonuca göre çocuğun Faruk Aydın'dan olmadığı kesinleşti.

SOSYAL HİZMETLER DEVREDE

Birgül de DNA testi sonuçlarının açıklanmasından sonra artık oğluna kavuşmak istediğini dile getirdi. Ama olaya Sosyal Hizmetler el koydu ve minik yavruyu himayesine aldı. Sosyal Hizmetler yargının çocuğun kimde kalacağına karar verene kadar, minik yavruya yuva olacak.

Yorumlar (0)