Minicik yavruya yumruk attılar!

Ankara'da bir parkta at binme sırasında kavga çıktı. Kavgada iddialara göre 2'si kadın 4 kişi, B.B. (17), erkek kardeşi A.B. (15) ve kucaklarında bulunan 1.5 yaşındaki yeğenleri G.K.'yi yumrukladı. 

Genel 29.07.2019, 12:28
846
Minicik yavruya yumruk attılar!

Ankara'nın Altındağ ilçesinde bulunan bir parkta meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre B.B. ve A.B., kuzenleri G.K.'yi de alarak at binmek için parkta ailelerinin yanından uzaklaştı. Parkurda sıraya giren kardeşler, kuzenlerini ata bindirmek isterken iddialara göre Alper G. sıranın kendilerinde olduğunu söyledi. Bunun üzerine grup arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kısa süre içerisinde büyümesi üzerine Alper G.'nin yanında bulunan Pınar B., genç kıza yumruk attı. Bu sırada kucağında kuzeni bulunan A.B. araya girmek istedi. 

Ortalığın karıştığı kavgada, Alper G. A.B. ve kucağındaki G.K.'ye yumruk attı. Alper G. ve Pınar G.'nin yanında bulunan 1'i kadın 2 kişi daha kavgaya karıştı. Araya giren bilet görevlileri ve çevredekiler, kavga eden grubu ayırmayı başardı. Kavga anı ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde A.B.'nin kucağında bulunan 1.5 yaşındaki bebeğin de aldığı darbeler görüldü. Olayın ardından Alper G., Pınar G. ve yanlarındaki 2 kişi polis tarafından gözaltına alınırken, vücutlarında çeşitli darp izleri bulunan kardeşler darp raporu aldı. Taraflar polis merkezindeki ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi. 

'YEĞENİME İKİ YUMRUK ATTILAR'

Yaşadıklarını anlatan B.B. adlı genç kız, Alper G. adlı kişinin oğlunu ata bindirdikten sonra tekrar sıranın kendilerinde olduğunu söylediğini belirterek, şöyle konuştu:

"Adam bana gelip 'git, hayatını yaşa' dedi. Tartışma sırasında yaşlı bir kadın geldi, 'sen nasıl konuşuyorsun?' dedi. Sonra genç bir kadın geldi, bana tokat attı. Kocası saçımı tuttu. Erkek kardeşimin kucağındaki 1,5 yaşındaki yeğenime iki yumruk attılar, benim saçımdan tuttular, suratıma tokat atıp, yerde sürüklediler, boynumu çizdiler, yerde tekmelediler. Şu anda kaburgalarım, her yerim acıyor. Darp raporu da aldık, şikayetçiyim. Hiçbir şekilde şikayetimi geri almayacağım."

'AYIRMAYA GİRMİŞTİM'

​A.B. de "Kucağımda yeğenim vardı. Ayırmaya girmiştim. Hem bana hem de kucağımda bulunan yeğenime yumruk attı" dedi. Alper G. de polisteki ifadesinde B.B.'nin kendilerine hakaret ve tehditte bulunması üzerine kavganın çıktığını iddia etti.

Yorumlar (0)