banner1589

banner1567

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Mide ağrısı çektiğini sanıyordu meğerse...

Bisikletten düştükten sonra mide ağrısı çektiğini zanneden kadın, gerçeği hastanede öğrendi.

Genel 19.02.2021, 18:32
634
Mide ağrısı çektiğini sanıyordu meğerse...

Mide ağrısı çektiğini sanıyordu meğerse... Bisikletten düştükten sonra mide ağrısı çektiğini zanneden kadın, gerçeği hastanede öğrendi.

Hollanda'da bisikletten düştükten sonra mide ağrısı çektiğini zanneden kadın, polis tarafından en yakın sağlık kuruluşu olarak götürülen diş hekimi muayenesinde doğum yaptı.
Aslında doğum sancısı çektiği ortaya çıkan kadın, düzenli şekilde regl olduğunu , hamile olduğunu bilmediğini söyledi. Hollanda'nın Velp kasabasında yaşayan 23 yaşındaki iki çocuk annesi Jessica Aaldering, bisikletten düştükten sonra mide ağrısı çektiğini zannederek yerde kıvranmaya başladı. Tesadüf eseri genç kadını gören polis ekipleri, kadını en yakın sağlık kuruluşuna götürdü.

Bir diş hekimi muayenesinde durumu ağırlaşan kadının doğum sancısı çektiği görüldü.  Diş hekimi muayenesinde doğum yaptırılan kadın, hamilelik belirtileri olmadığını, düzenli regl olduğunu şaşkınlık içerisinde olduğunu söyledi. Bisikletten düştüğü sırada yerlerin kaygan olduğunu, midesindeki acının da düşme kaynaklı olduğunu düşündüğünü söyleyen kadın, "Yer kaygandı ve bisikletten düştüm acının da bundan kaynaklı olduğunu düşündüm" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)