Masaj salonuna baskın

Tekirdağ'da 3 polis masaj salonlarının sahiplerinden rüşvet aldıkları gerekçesiyle çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı

Genel 19.03.2019, 16:50
1025

Tekirdağ'da bir emniyet amiri ile 2 polis memuru, masaj salonlarının sahiplerinden rüşvet aldıkları gerekçesiyle çıkarıldıkları mahkemece tutuklandıPolislere rüşvet veren 4 masaj salonu sahibi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

EŞ ZAMANLI OPERASYON
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, Tekirdağ, Kırklareli ve Muğla illerinde faaliyet gösteren masaj salonları sahiplerinin, bazı kamu görevlilerine rüşvet verdikleri istihbaratı üzerine soruşturma başlattı. Yapılan çalışmalar sonucu masaj salonu sahipleri A.K., A.S., E.A., İ.G. Tekirdağ, Kırklareli ve Muğla'da gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonla gözaltına alındı.

TUTUKLANDILAR
Polis, operasyonun ikinci aşamasını ise rüşvet kabul eden kamu görevlilerine yönelik düzenledi.Tekirdağ'da görevli emniyet amiri E.Ö. ile polis memurları M.C. ve M.B., masaj salonları sahiplerinden rüşvet aldıkları gerekçesiyle gözaltına alındı.Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüphelilerden emniyet amiri E.Ö. ile polis memurları M.C. ve M.B. nöbetçi mahkemece tutuklanırken, masaj salonu sahipleri adli kontrol şartıyla se

Yorumlar (0)