Kuzey Irak'ta görev yapan komutanın herkesi duygulandıran mesajı

Kuzey Irak'taki operasyonlarda görev yapan bir komutanın mesajı herkesi duygulandırdı. Öte yandan ortaya çıkan bir diğer görüntüde de Kuzey Irak'ta askerlerin konuşlandığı bölgeye Türk Bayrağı asmaları yer aldı.

Genel 29.10.2017, 13:15
67
Kuzey Irak'ta görev yapan komutanın herkesi duygulandıran mesajı

Operasyonda görev alan personelin komutanı olduğu belirtilen bir asker, "Benim için çok önemli... Mesajımı gönderiyorum. Şu an 3018 rakımlı  Kuzey Irak'tan benim için çok değerli olan birşeyi payalşıyorum. Bu 8 günlük kızımın kıyafeti. Onunla kokuyorum ve moral buluyorum ve bütün yaşama azmimi ayakta tutuyorum." dedi

Kuzey Irak'ta teröristleri etkisiz hale getirmek için operasyonlarda görev alan persolelin komutanı olduğu belirtilen bir askerin videolu mesajı herkesi duygulandırdı. Komutanının görüntülerini cep telefonuyla çeken asker komutanına 'Bir mesajınız var mı ? diye sordu. Komutan poşetin içinde bulunan 8 günlük kızına ait olduğunu söylediği kıyafeti çıkararak, "Şu an 3018 rakımlı  Kuzey Irak'tan benim için çok değerli olan birşeyi payalşıyorum. Bu 8 günlük kızımın kıyafeti. Onunla kokuyorum ve moral buluyorum ve bütün yaşama azmimi ayakta tutuyorum." dedi.  Görüntüleri çeken asker ise komutanına "İnşallah sağ salim kavuşacaksınız kızınıza" dedi.

Bölgede görev yapan askerler, komutanlarının bu mesajını sosyal medya hesaplarında paylaştı. Görüntüleri izleyenler duygu dolu anlar yaşadı.

TÜRK BAYRAĞINI BÖYLE ASTILAR

Kuzey Irak'ta operasyonları katılan askerlerin görüntüleri ortaya çıktı.  Görüntülerde, sınırın diğer tarafında bulunan Kuzey Irak'ta askerlerin konuşlandığı bölgeye Türk Bayrağı asmaları yer alıyor

Yorumlar (0)