Kurtlar vadisi için flaş karar...

'Kurtlar Vadisi Vatan' filmi, Avrupa’da vizyona girmesinden bir gün önce (27 Eylül Perşembe) Almanya'nın başkenti Berlin’de gala yaptı. Başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, "Dizimiz 'Kurtlar Vadisi Kaos' ocak ayı gibi başlayacak" dedi.

Son Dakika 29.09.2017, 14:15
654
Kurtlar vadisi için flaş karar...

CineStar Sineması’nda Berlin’de yaşayan Türk sinemaseverlerle buluşan 'Kurtlar Vadisi Vatan' ekibi, kırmızı halıda fuayeyi dolduran coşkulu kalabalık tarafından alkışlarla karşılandı. Başta Necati Şaşmaz ve oyuncular Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertuğrul Şakar, sinemaya akın eden sevenlerine teşekkür etti. Nagehan Şaşmaz da eşi Necati Şaşmaz’ı bu özel gününde yalnız bırakmadı.

"7’DEN 77’YE HERKESİN SEVECEĞİ BİR FİLM YAPTIK"

'Kurtlar Vadisi Vatan' oyuncuları, film gösterimi öncesinde hayli kalabalık bir basın ekibiyle buluştu. Necati Şaşmaz, "Herhangi bir ülkede, bir ülkeye kast söz konusuysa neyle mücadele etmeleri gerektiğini anlatan bir film yaptık. Hem ülkemiz için hem de tüm dünya ülkeleri için önemli bir eser. O yüzden huzurlarınızdayız. Özlem yaşayan, çok sevenimiz olduğunun farkındayız. Özellikle 'Kurtlar Vadisi' sevenler aksiyona doyacaklar. Bunun haricinde hiç 'Kurtlar Vadisi' seyretmemiş bir insanın da bu filmi severek izleyeceğine inanıyorum. 7’den 77’ye herkesin seveceği bir film yaptığıma inanıyorum. Bu eserde bana yardımcı olan oyuncu arkdaşlarıma ve burada olamayan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok uzun soluklu bir seyahat olacak. Hem yurt dışında hem yurt içinde çok seyahatimiz olacak. Büyük kadroyla buradayız. İlk yurtdışı galamız burası oldu, vizyona da ilk burada gireceğiz" dedi.

FİLMDEN SONRA dizi GELİYOR

'Kurtlar Vadisi Pusu devam edecek mi?' sorusuna Necati Şaşmaz, "“Dizimizi de 'Kurtlar Vadisi Kaos' olarak adlandırdık. Yakın zamanda güneyimizde yaşanan krizleri ve ülkemizde yaşanan sıkıntıları ve değişen konjonktürde bizim neler yaşayacağımızı, etrafımızdaki coğrafyada neler yaşanabileceğini anlatmaya çalışacağımız dizimiz 'Kurtlar Vadisi Kaos', filmimizin vizyonu bittikten sonra ocak ayı gibi gelecek" yanıtını verdi.

"UMARIM ÖZLEM GİDERMİŞSİNİZDİR"

Filmi yüzlerce sinemasever ile birlikte izleyen Necati Şaşmaz, "Biz vatan derdiyle dertlenmiş insanlarız. Milletimizin derdiyle dertlenmiş insanlarız. İnandığımız değerlerle dertlenmiş insanlarız. Her kim ki buna kastediyorsa bunlar için elimizden gelen 1 filmse, 3 filmse, 5 filmse her ne olabilecekse olsun yapmak isteriz. Bizim de bir katkımız olsun isteriz. Bu şahsım ve şirketim adına söylediğim bir şey. Diğer oyuncular böyle olmak zorunda değiller ama bu işe gönüllerini koyduklarını söyleyebilirim. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum. Umarım size bir parçacık da olsa vatanı hatırlatmıştır. Özlem gidermişsinizdir. Teşekkürler hepinize" ifadelerini kullandı. 

FİLMİN KONUSU

15 Temmuz darbe girişimi gecesinde, Türkiye’nin sınırında yaşanan hareketliliği ve darbenin perde arkasını anlatan film, Polat  Alemdar ve arkadaşlarının heyecan dolu macerasını 105 dakikalık bir aksiyon ile beyazperdeye taşıyor. Gerçek kişi ve olaylardan yola çıkılarak yazılan senaryonun hikayesi Necati Şaşmaz’a ait.

Yorumlar (0)