banner1571

banner1577

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Korona yokmuş gibi parti yaptılar

Sosyal medya fenomenleri ve ünlülerin bulunduğu bir ekip, sokağa çıkma yasağının uygulandığı hafta sonu Büyükçekmece'deki Alkent villalarında parti yaparak eğlendi.

Genel 01.03.2021, 15:14
40
Korona yokmuş gibi parti yaptılar

 Korona yokmuş gibi parti yaptılar Sosyal medya fenomenleri ve ünlülerin bulunduğu bir ekip, sokağa çıkma yasağının uygulandığı hafta sonu Büyükçekmece'deki Alkent villalarında parti yaparak eğlendi.

Kalabalık ekip, partiye ait görüntüleri de çekinmeden sosyal medya hesaplarından paylaştı.Esnafın ekmek derdine düştüğü, milyonlarca insanın işsizlik, öğrencilerin okul derdine düştüğü dönemde hafta sonu yasakları özellikle zengin kesim ve vurdumduymaz kesmi hiç mi hiç ilgilendirmiyor gibi görünüyor. Milyonlarca insanın pandemi sürecinde evine kapandığı dönemde, gerek siyasiler gerekse zenginler hiç bir yasağa, kısıtlamaya uymadan eğlenmesini sürdürüyor.Sosyal medyada kısa sürede yayılan görüntüler ise 'Bizim günahımız ne, neden dükkanımızı açamıyor, işimize bakamıyoruz?' diyen esnafı çileden çıkaracak seviyelere ulaşmış durumda. Sosyal medya ünlülerinden oluşan bir grup insan, toplandıkları villada herhangi bir mesafe kuralı tanımaksızın sabaha kadar eğlendi. Lüks villada gerçekleşen partiye ait görüntüleri de sosyal medya hesaplarından yayımladılar. Görüntülerde, sosyal medya ünlülerinin eğlencelerini katlamak için dj tuttuğu, kimsenin maske takmadığı gözlemlendi. Halay çekilen, ilginç danslar yapılan, şarkı ve türküler eşliğinde eğlenen sosyal medya ünlülerine ise tepki yağdı.

Yorumlar (0)