Köpeğe Öldüresiye İşkence!

Eskişehir'de bir adamın köpeği acımasızca dövmesi kameralara yansırken yaşanan vahşet anları gözler önüne serildi.

Son Dakika 11.09.2014, 13:37 11.09.2014, 13:39
492
Köpeğe Öldüresiye İşkence!

Hayvanlara yapılan vahşi işkenceler her geçen gün daha da büyüyor. Bir vahşet haberi de Eskişehir'den geldi.

Eskişehir'de bir süre önce emanet aldığı bir kediyi vahşice öldüren gencin ardından bu kez de bir kişinin köpeğini acımasızca dövmesi kameralara yansıdı. Genç adamın evinin terasında bir köpeği yumruklamasının ardından tekmelemesi, yumruklaması ve kafasını ezmeye çalışması komşu apartmandan bir vatandaş tarafından cep telefonuna kaydedildi.

ZAVALLI KÖPEĞİ ÖLDÜRESİYE DÖVDÜ!

Sabah saatlerinde çekildiği ifade edilen görüntülerde bir adamın evin terasına attığı köpeğini nasıl dövdüğü açıkça görülüyor. Köpeğe yapılan işkenceyi cep telefonu ile çeken kişinin ifadesine göre köpeği defalarca yumruklayan kişinin eli kanamaya başlayınca daha da sinirleniyor ve tekmelemeye başlıyor.

HEM KÜFRETTİ HEM DE TEKMELEDİ

Sürekli bir şekilde köpeğine küfürler eden adamın elindeki kanı silerken hayvanı yumruklamaya devam ettiği ve sinirine hakim olamayarak tekmelemeye başladığı görülüyor. Bir türlü sakinleşmeyen kişi, terasın köşesine sinmiş olan köpeğin yanına tekrar gelerek başını ayağı ile eziyor. Sonrasında terasa gelen başka bir şahıs köpeğini hunharca döven kişiyi sakinleştirmeye çalışıyor.

Dayak yiyen köpeğin uzun süre sıkıştığı terasın köşesinden ayrılamadığı ve kendisini döven şahsın ayrılmasından sonra terastan kaçmaya çalıştığı ancak ikinci kattan buna cesaret edemediği görüntülere yansıdı.

Kaynak: internethaber


Yorumlar (0)