Kocasının kolunu kesip köpeklere yedirdi

İspanya'da cinnet getiren bir kadın, kocasının önce kolunu kesti, ardından parçalayarak köpeklere yem etti.

Son Dakika 05.04.2016, 16:57
755

İspanya'nın Mallorca şehrinin ünlü tatil yöresi Cala Millor'da yaşanan olayda kadın kocasının kolunu kesti. Parçalara ayırdığı kolu köpeklere yediren kadın, kocasının kan kaybından ölümünü seyretti.

ÖNCE UYUŞTURDU ARDINDAN KOLUNU KESTİ

Rus kökenli Svetla Batukova, kocası Horst Hans Henkels'i öldürmek şüphesiyle gözaltına alındı. Otopsi raporunda yaşlı adamın kan kaybından öldüğü ortaya çıktı. Polis, Batukova'nın kocasına önce uyuşturucu verdiğine, ardından adamın kolundan etini sıyırarak evde bulunan köpeklerine yedirdiğine inanıyor. Polis ayrıca kadının iddia edilen suçu alkol ve uyuşturucu etkisi altında iken işlediğini belirtti. SOLUK BORUSUNDAN AMELİYAT OLDUĞU İÇİN SES ÇIKARAMAMIŞ


Polis sözcüsü kurbanın ciddi bir hastalıktan ötürü konuşamadığını ya da bağıramadığını çünkü soluk borusundan ameliyat olduğunu ifade etti. Sözcü ayrıca vahşice işlenen suçun akıl sağlığı yerinde olmayan biri tarafından gerçekleştirilmiş gibi göründüğünü dile getirdi.

POLİSLER KADINI KANLAR İÇİNDE MERDİVENDE OTURURKEN BULDU

Polis ihbarı yapanın kimliğini tespit edemedi. Ekipler olay yerine vardığında kadını kanlar içinde merdivende otururken buldu. Sinirlerinin çökmüş olduğu gözlenen kadının daha önce de kocasına defalarca saldırdığını komşuları polise anlattı. Öldürülen yaşlı adamın daha önce bir komşusunun kapısına yardım istemek için geldiği, üstünün parçalanmış ve kolunun yaralar içinde olduğu yine komşularının ifadelerinde yer aldı. Bazı komşuları ise yaşlı adamın köpeklerin saldırısına da maruz kaldığını iddia ettiler.

SABIKA KAYDINDA ŞİDDET GEÇMİŞİ ORTAYA ÇIKTI

Polis, gözaltına alınan kadının sabıka kaydında şiddet içerikli suçların olduğunu açıkladı. Zanlı kadın mahkeme önüne çıkarılmadan evvel birkaç günlüğüne bir hastanenin psikiyatri servisinde tedavi altına alındı.

Kaynak: Haberler.com

Yorumlar (0)