Kendisini aldattığını düşündüğü karısını böyle takip etti!..

Amerika'da bir adam 18 yıllık eşinin kendisini aldattığını düşündü. Karısını insansız hava aracı ile takip eden adam, görüntüleri Youtube'ta yayınladı

Son Dakika 16.11.2016, 13:19
3872
Kendisini aldattığını düşündüğü karısını böyle takip etti!..

Amerika'da video paylaşım sitesi Youtube kullanıcısı YAOG takma adlı bir adam, karısının kendisini aldattığını insansız hava aracı (İHA) sayesinde yakaladığını iddia etti.

Görüntülerde adamın karısının evden çıktıktan sonra bir otoparka gittiği ve yanına gelen siyah bir otomobile bindiği gözüküyor.

YAOG, Youtube'taki takipçilerine ilk şüphelendiğinde karısını 2 kere takip etmeye çalıştığını ancak bir şey göremediğini, ancak bu görüntülerle 18 yıllık evliliğinin 'çöpe gittiğini' söyledi.

'REKLAM YAPIYOR'
İlk takibinde karısını sadece işe giderken görebildiğini söyleyen adam, daha sonra İHA ile kanıt toplamayı akıl ettiğiğini söylüyor.
 
ADAMA KARŞI ŞÜPHELER DE MEVCUT
Ancak, reklam için daha önce çok sayıda video kurgulayan adama karşı ciddi bir şüphe de mevcut.Sosyal haberleşme sitesi Reddit'teki kullanıcıların çoğunluğu, YAOG'un videoyu bir firmanın reklamını yapmak için çektiğini düşünüyor.

YAOG'un geçmişte karısından bahsetmiş olması inandırıcılığı artırırken, Reddit kullanıcıları çalışmanın bir kurgu olmasından da şüpheleniyor. 

Yorumlar (0)