Kelle yemeye götürdüler. Önce tereddüt ettim.

Konuşurken, aman yorulmasın diye sözlerini siz tamamlamak istiyorsunuz. Yemek bahane. Restoranı olsa, sırf gül yüzünü görmeye gidilir açtığı yere. İstanbul’a niyeti de var, üstelik bekâr. Ha bir de... Yabani çilek yatağında el bebek gül bebek büyütülmüş ama Sara La Fountain’in size kuzu kelle yerken eşlik etmek gibi artıları da var.

Son Dakika 13.03.2017, 10:34 13.03.2017, 10:36
410
Kelle yemeye götürdüler. Önce tereddüt ettim.

Lifestyle köşe yazarı, moda blogger’ı, sunucu, sosyal sorumluluk insanı, yemek kitabı yazarı, yemek stilisti, ürün tasarımcısı, Elle’e göre ‘en iyi giyinen kadın’, Fotisforum’a göre ‘Finlandiya’nın en seksi kadını’ ve şef... Sizce biraz fazla değil mi?

- Bilmem, listeyi yapan sizsiniz! Evet. bir sürü konuda tutkum var. Annem sanatçıydı, babam dekorasyon uzmanı. Sanırım onlardan kalma bir gözüm var. Bu işlere başlayalı 10 yılı geçti ve o arada bir sürü proje gelişti tabii. Ama aralarından sadece  kalbimin istediklerini ve bana eğlenceli gelenleri seçtim.

Belki de bu yüzden evlenmeye vakit bulamamışsınızdır.

- Belki de sebep budur. Bakalım neler olacak...

Kimliklerin birbiriyle çatıştığı olmuyor mu? Şu anda bir şef olarak İstanbul’dasınız ama bir modacı olarak Paris Moda Haftası’nı kaçırıyorsunuz.

- Böyle şeyler olabiliyor ama takılmamak lazım, İstanbul seyahatini biraz uzattım, böylece önümüzdeki hafta İstanbul Moda Haftası’nı izleyebileceğim.

Kaynak:Hürriyet

Yorumlar (0)