Karadeniz'den utandıran haber!

Zonguldak'tamaden işçisi olarak çalışan 32 yaşındaki C.A. çocuklara ait cinsel görüntü ve fotoğrafları internette üye olduğu gruplarda paylaştı

Genel 16.10.2018, 15:10 16.10.2018, 15:16
224
Karadeniz'den utandıran haber!

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı ve Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele ekiplerinin çocuğun cinsel istismarının önlenmesine yönelik yapılan çalışmalarda internet üzerinden çocuk pornosu paylaşan bir kişi tespit edildi. Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatıyla Siber Suçlarla Mücadele ekipleri TTK'da maden işçisi olduğu öğrenilen 32 yaşındaki C.A.’nın evine operasyon düzenledi. C.A'nın evinde yapılan aramalarda kendisine ait olduğu öğrenilen cep telefona ve bilgisayarlarına el konuldu. Emniyette yapılan incelemede bilgisayarda ve telefonunda çok sayıda çocuğun cinsel istismarına yönelik video ve fotoğraf tespit edildi. 

"İnternette ben paylaştım" 

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele ekiplerince gözaltına alınan C.A., ifadesinde “Videoları ve fotoğrafları internette ben paylaştım. Cinsel içerikli birçok gruba üyeyim. Telefonumdan çıkan videolar ve fotoğraflar bana ait. Bunları üye olduğum gruplarda paylaştım” dediği öğrenildi. 
Emniyetteki sorgusunun ardından sağlıkkontrolünden geçirilen C.A. adliyeye sevk edildi. 

Yorumlar (0)