Kamyon otomobile çarptı, kadınlar yolu kapattı!..

Bolu’da kamyonun otomobile çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralanırken, kazanın yaşandığı bölgede bulunan mahalleli kadınlar sürekli kazaların yaşandığı kavşağa önlem alınmadığını ifade ederek, yolu kapatmak istediler.

Son Dakika 12.08.2016, 15:11
218
Kamyon otomobile çarptı, kadınlar yolu kapattı!..

Edinilen bilgiye göre, kaza saat 12.30’da Bolu’nun Aşağısoku Mahallesi Arçelik Fabrikası yolunda meydana geldi. Pikniğe gitmek için yola çıkan 4 kişinin içinde bulunduğu Eren Can Y. yönetimindeki 10 YG 020 plakalı otomobile, kanal yolundan gelen Hakan E. yönetimindeki 14 EF 261 plakalı kamyon yandan çarptı. Çarpmanın etkisiyle yol kenarına savrulan aracın sürücüsü Eren Can Y. şoka girerken, araçta bulunan Yağmur Y. 112 acil ekipleri tarafından Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisi’nde tedavi altına alındı.

Kadınlar yolu kapatmak istedi
Aynı yerde sık sık kazaların olduğunu ve yetkililerin bir türlü çözüm bulmadığını ileri süren vatandaşlar, parke taşlarıyla ve çöp bidonlarıyla yolu araç trafiğine kapatmak istediler. Olay yerine gelen polis ekiplerinin sakinleştirmek için çaba harcadığı vatandaşlar, “3 gündür üst üste aynı yerde kaza oluyor. Her kazadan sonra gelen polis memurlarına da diğer yetkililere de anlatıyoruz ama bu soruna bir çözüm bulan yok. Gerekli önlemlerin alınması için ölüm mü olması gerekiyor” diyerek sitem ettiler. 

Yorumlar (0)