banner1518

banner1567

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

İYİ Parti’de kurultay heyecanı

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, partilerinin kurultayıyla ilgili, "Samsun’da mahalle mahalle dolaşacak, çalınmadık kapı, dinlenmedik dert, sahip çıkmadığımız sorun bırakmayacağız" dedi

Genel 20.09.2020, 20:36
202
İYİ Parti’de kurultay heyecanı

Meral Akşener liderliğindeki İYİ Parti, 2. Olağan Kurultayı toplandı.  Kurultayda oyların tamamını alan Meral Akşener yeniden genel başkan seçilirken Samsun teşkilatı da tam kadro kurultayda yer aldı.

'MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR'

İYİ Parti, dün 2. Olağan Kurultayı'nı gerçekleştirdi. Ankara Altınpark'ta yapılan kurultay, pandemi koşulları nedeniyle açık havada ve seyircisiz toplandı. Bin 379 delege, partiyi 2023 seçimlerine taşıyacak yeni yönetimin belirlendiği kongrenin sloganı ise ‘Millet bizi çağırıyor' oldu. 

AKŞENER YENİDEN BAŞKAN 

Akşener, kurultayda tek aday olarak genel başkanlık seçimine girdi.İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 1289 oy alarak tekrardan partisinin genel başkanı oldu.  Akşener, oy kullanan delegenin tamamının oyunu aldı.

SAMSUN TEŞKİLATI ANKARA'DA 

Kurultay'a İYİ Parti Samsun Milletvekilleri Bedri Yaşar ve Erhan Usta, İl Başkanı Hasan Akyoy, ilçe başkanları ve partililer de katıldı.

HER KAPI ÇALINACAK 

Kongreyle ilgili değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Üç yıl önce çıktığımız bu kutlu yolda güçlenerek birlik ve beraberlik içinde yürüyor, büyüyoruz Samsun’da mahalle mahalle dolaşacak, çalınmadık kapı, dinlenmedik dert, sahip çıkmadığımız sorun bırakmayacağız. Kongremiz hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. 

Dilber BAHADIR

Yorumlar (0)