İnternet Fenomeni Köksal Baba'dan Anlamlı Jest!

Sosyal medya fenomeni olma yolunda hızla ilerleyen ve hayran kitlesi artan Trabzonlu 41 yaşındaki Köksal Bektaşoğlu namı diğer "Köksal Baba" ünlü sanatçıları geride bıraktı. Köksal Baba'ya reklam teklifleri yağıyor...

Son Dakika 20.01.2016, 14:33
2447
İnternet Fenomeni Köksal Baba'dan Anlamlı Jest!

 Dünyada 7'den 70'e her milletten insanın kullandığı sosyal medya kendi çıkardığı şöhretleri ile de dikkat çekiyor. Bu şöhretlerden biri de Trabzonlu "Köksal Baba". Her kesimden insanın beğenisini kazanan Köksal Baba'nın sosyal medya fenomeni olma yolunda ilerlemesi 8 yıl önce Trabzon'un Ortahisar ilçesi Çömlekçi mahallesinde 'Bidanem' isimli çay ocağında başladı. Asıl adı Köksal Bektaşoğlu olan 41 yaşındaki 'Köksal Baba'nın her şeyiyle yakında ilgilenen ve bugünlerde sevilen bir isim olmasına destek olan Süleyman Köse'nin ve sevenlerinin çekmiş olduğu videolar bugün internet aleminde en çok izlenen videolar arasında yer alıyor. Türkiye'nin ve dünyanın bir çok yerinde takip edilmeye başlanan 'Köksal Baba'ya, sevenleri sosyal medya üzerinden, sevgilerini ve selamlarını gönderiyorlar.Sinirlendiğinde yumruklarını kullanan Köksal Baba'nın doğal davranışları herkesin beğenisini kazanıyor. Yaklaşık 800 Bin'e ulaşan takipçi sayısıyla bir çok ünlü yıldızı geride bırakan sosyal medya fenomeni Köksal Baba, videoları paylaşım rekorları kırsa da kameralardan çok hoşlanın biri değil. Almış olduğu bir çok film, dizi ve reklam tekliflerini ise bu yüzden geri çeviriyor.

DEMİREL'DEN SONRA TÜRKİYE'NİN İKİNCİ 'BABA'SI OLDU

Bugünlerde internet fenomeni olmasına vesile olan ve her şeyiyle yakında ilgilenen, Süleyman Köse, Köksal Baba'yı şöyle anlattı:

Şu ana kadar yaklaşık 3 bin görüntü ve fotoğraf paylaştık. İş buraya kadar geldi, insanlar sevdi, görüntüleri izleyenler paylaştı. Herkes bir birine önerdi. Bu olay baya da büyüdü. Bizim amacımız burada sadece Köksal Bektaşoğlu (Baba) değil. Hepimizin çok engelli arkadaşı, kardeşi var. Bunların farkındalığını oluşturmaktı.

Köse, Köksal Bektaşoğlu'nun kendi isteği üzerine 'Köksal Baba' demeye başladıklarını söyleyerek, "Bu kadar kalabalık nüfuslu bir baba yok" dedi.
Köksal Baba'nın 10 Şubat'da 41. yaşına gireceğini de hatırlatan Süleyman Köse, "Bazı konulara dikkat çekmek için 'Köksal Baba'ya doğum günü yapalım' dedik. Doğum günü yaparken de sadece doğum günüyle kalmasın istedik. Bir yerlere mesajlar verelim dedik. Uyuyan insanları silkeleyelim, görsünler bir şeyler yapılabileceğini. İki sanatçı çıkaracağız ve giderlerimiz çıktıktan sonra oradan elde edilecek olan gelirle birlikte Araklı ilçesinde bir köy okulu bulduk. Arsin'de bulduk. Buna benzer okullarda bulunan ihtiyaçlı öğrenci kardeşlerimize hediyeler vermeyi planlıyoruz. Doğum gününe Çalışma ve Soyla Güvenlik Bakanımız Süleyman Soylu'yu da davet ettik." dedi


Yorumlar (0)