Hırsızlık Yaparken Yakalanan Adama Sürpriz Destek!

Malezya'da dünyanın en büyük marketler zincirlerinden birisini soyarken yakalanan adam, çocukları için hırsızlık yaptığını söyleyince aynı markette iş sahibi oldu.

Son Dakika 18.03.2016, 09:36 18.03.2016, 12:29
244

Malezya'da dünyanın en büyük marketler zincirlerinden birisi olan Tesco'da, yiyecek çalarken suçüstü yakalanan üç çocuk babası adam, cezalandırılmayı beklerken, aynı markette kendisine iş verilince hayatındaki en büyük sürprizi yaşadı.

EŞİNİN HASTALIĞI YÜZÜNDEN İŞİNDEN AYRILMIŞ
Ailesinin aç olduğunu ve hiç parası olmadığı için hırsızlık yapmak zorunda kaldığını söyleyen ve isminin açıklanmasını istemeyen adam, geçen hafta eşinin doğum esnasında geçirdiği komplikasyon nedeni ile komaya girdiğini ve kendisinin de bu yüzden çocuklarına bakmak için işinden ayrılmak zorunda kaldığını söyledi.MAĞAZA MÜDÜRÜ HIRSIZLIK NEDENİNİ DUYUNCA İŞ VERDİ
Adam marketten izinsiz meyve ve içecek aldıktan sonra marketten çıktığı sırada market müdürü Radzuan Ma'asan tarafından yakalandı. Mağaza müdürü, adamın başka çaresi olmadığı için hırsızlık yapmaya başvurduğunu duyunca, adamı cezalandırmak yerine markette iş verdi. Bununla da yetinmeyen mağaza müdürü, adama çocuklarına bir şeyler alması için nakit para verdi.

HANGİ POZİSYONDA ÇALIŞACAĞI BELLİ DEĞİL
Mağaza müdürü, adamın hangi pozisyonda çalıştırılacağına henüz karar verilmediğini belirtti. 

Kaynak: Haberler.com

Yorumlar (0)