banner1571

banner1585

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Hastanede dehşet: Doktorun boğazını jiletle kesti

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Fizik Tedavi Bölümü'nde görevli olan Asistan Dr. Kadir Songür, bir hafta önce ilaç yazdıran Bayram K. tarafından jiletle boğazından yaralandı.

Genel 16.10.2019, 17:47
4442
Hastanede dehşet: Doktorun boğazını jiletle kesti

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Fizik Tedavi Bölümü'nde bugün 15:00 sularında meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre geçtiğimiz hafta diz ağrısı şikayetiyle hastaneye gelen Bayram K.'ya Asistan Dr. Kadir Songür tarafından ilaç yazıldı. Bayram K., doktora "Yazdığın ilaç ağrımı geçirmezse, o zaman görürsün" dedi.

Bugün, yine hastaneye gelen Bayram K., bir anda Songür'ün odasına girip, yanında getirdiği jiletle saldırdı. Boğazından jiletlenip, kanlar içinde kalan Kadir Songür'e, çalıştığı hastanedeki meslektaşları ilk müdahaleyi yaptı. Jiletin, koroner damara zarar vermediği, ancak derin kesik oluştuğu bildirildi. Olay yerinden kaçan Bayram K. ise polis ekiplerince kısa sürede yakalandı. Şüphelinin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Yorumlar (0)