banner1620

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Genç doktorun aracından çıkanlar şoke etti

Aydın'da bir süredir polis takibinde olan doktor, polisin yaptığı operasyonda uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde hazırlanmasında kullanılan hassas teraziyle yakalandı.

Genel 24.10.2019, 15:40
919
Genç doktorun aracından çıkanlar şoke etti

Yaklaşık 3 yıldır Nazilli Devlet Hastanesi’nin acil servisinde pratisyen hekim olarak görev doktor Elif Ç.’nin uyuşturucu pazarladığı yolunda ihbar alan polis ekipleri kadın doktoru takibe aldı. Bir süredir takipte olan kadın doktorun aracını Aydın Efeler İlçe Merkezi’nde durduran narkotik ekipleri kadın doktorun aracında bir miktar uyuşturucu madde ile hassas terazi ele geçirdi.

Ele geçirilen uyuşturucu maddelerle birlikte gözaltına alınan doktor Elif Ç.’nin sorgusunun devam ettiği bildirildi. Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından olaydan sonra yapılan açıklamada, “Olayı yakından takip ediyoruz. Adli sürecin işleyişini takip etmekteyiz. Kurumumuz tarafından idari soruşturma başlatıldı. Adli sürecin durumuna göre İl Sağlık Müdürlüğümüz gerekli adımları atacaktır. Hastanemiz ve sağlık camiamız için üzüntü verici bir durum” denildi.

Yorumlar (0)