Gece oturup çay içti, sabah ölüm haberini aldı

Bilecik'te arı sokması nedeniyle hayatını kaybeden adamın gece oturup çay içtiği arkadaşı, sabah arkadaşının ölüm haberini alınca yıkıldı. 

Genel 30.08.2019, 13:43
768
Gece oturup çay içti, sabah ölüm haberini aldı

Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde geçtiğimiz gün meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre arı sokmasına karşı alerjisi olan ve ilaç kullanan İbrahim Küçük (62), evinin bahçesinde otururken yüz bölgesinden arı soktu. Arının ısırdığı yaşlı adam fenalaşırken, yanında bulunan bir arkadaşı alerji hapını verdi. Ardından arkadaşının aracı ile Gölpazarı Devlet Hastanesi'ne götürülürken yolda komaya giren adam, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

"Sabah ölüm haberini alınca çok üzüldük"

Olayın yaşandı sabahın bir akşam öncesinde beraber oturup çay içtikleri ilçe esnafı Arslan Altındiş, merhumla beraber çalıştıkları ve çok işler yaptıklarını anlatarak, "Kendisi çok iyi bir insandı. Akşam oturduk beraber çay içtik. Sabah ölüm haberini alınca çok üzüldük. İnanamadık, arı sokmasından vefat etmesine. Bizi çok üzdü mekanı cennet olsun" dedi.

"Bir akşam öncesi oturduk çay içtik. Ertesi sabah ölüm haberi geldi"

İlçe esnafı Mustafa Biçer ise merhumun anne evinden komşuları olduğunu anlatarak, "Bir akşam öncesi oturduk çay içtik. Ertesi gün arı sokmasından dolayı bir olumsuz olay gelişti ve kendisini kaybettik vefat etti. Sevdiğimiz saydığımız bir abimiz idi. Allah rahmet eğlensin, Yattığı yerler nur olsun" dedi.

Yorumlar (0)