Eski sevgilisi tarafından öldürüldü

Aydın'da genç bir kadın eski sevgilisi tarafından kalbine tabanca ile 4 el ateş edilerek öldürüldü.

Genel 27.03.2021, 20:10 27.03.2021, 20:57
791
Eski sevgilisi tarafından öldürüldü

Eski sevgilisi tarafından öldürüldü  Aydın'da genç bir kadın eski sevgilisi tarafından kalbine tabanca ile 4 el ateş edilerek öldürüldü.

Aydın'da eski sevgilisi tarafından öldürülen hastane çalışanı Necla Demirbaş için sağlık ekipleri seferber oldu ama Necla kurtarılamadı. Çevredeki vatandaşlar henüz 5 yaşında olan küçük kızın annesi Necla Demirbaş'ın ölümüne şahit olmaması için kucaklarına alıp uzaklaştırdı.


Aydın'da bir süre önce ayrıldığı sevgilisi Necla Demirbaş'ı tabancasıyla öldüren Olgun G., aynı tabanca ile kendi kafasına sıktı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan şahıs, hastanede tedavi altına alındı.Öğle saatlerinde meydana gelen ve vatandaş kamerasına yansıyan acı olayda; eski erkek arkadaşı tarafından kalbinden vurularak öldürülen Necla Demirbaş'ın henüz 5 yaşındaki kız çocuğunun acı olaya şahit olmaması için çevredeki vatandaşlar tarafından kucağa alınıp olay yerinden uzaklaştırıldığı görülüyor.

Acı olay, öğle saatlerinde Adnan Menderes Mahallesi 510 Sokak üzerinde bulunan bir apartmanın önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, daha önce bir evlilik yapıp ayrıldığı belirtilen bir kız çocuğu annesi 31 yaşındaki Necla Demirbaş, bir süre önce 25 yaşındaki Olgun G. ile birlikte yaşamaya başladı. Necla Demirbaş ile birlikte yaşadığı Olgun G.'nin arası açılınca Demirbaş'ın mahkemeye başvurup uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi. Bugün öğle saatlerinde 09 ADD 377 plakalı aracı ile daha önce birlikte yaşadığı Necla Demirbaş'ın evinin önüne gelen Olgun G., genç kadını yanında getirdiği tabanca kalbine 4 el ateş etti.

Daha sonra sokağa çıkan Olgun G. arabasının yanına gelince aynı silahı bu defa başına dayayıp tetiğe bastı. Necla Demirbaş ile Olgun G. ayrı ayrı ambulanslarla ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, Necla Demirbaş hayatını kaybetti, Olgun G.'nin de durumunun ağır olduğu ve şu anda cihaza bağlı olarak yaşadığı öğrenildi.

Yorumlar (0)