banner1589

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Eski sevgili dehşeti... Tuz ruhuyla saldırdı

İstanbul'da meydana gelen olayda trans bir birey, tuz ruhu ile saldırıya uğradı.

Genel 09.03.2021, 19:57
760
Eski sevgili dehşeti... Tuz ruhuyla saldırdı

Eski sevgili dehşeti... Tuz ruhuyla saldırdı İstanbul'da meydana gelen olayda trans bir birey, tuz ruhu ile saldırıya uğradı.

 









İstanbul Beyoğlu 'nda İstiklal Caddesi'nde Sadri Alışık Sokak'da saat 16.30 sularında bir olay meydana geldi. Edinilen bilgilere göre trans birey Ayhan M isimli kişi, oturduğu binadan dışıar çıkınca yüzünde olan ve başına kapüşon geçirmiş olan bir kişi kapıya yaklaştı.

Binanın kapısına yaklaşan bu kişi, Ayhan M ile karşılaştı. Bu kişi, karşılaştığı trans bireyin yüzüne yanında getirdiği tuz ruhunu attı. 

Tuz ruhu saldırısına uğrayan bu kişi acı içinde kendini yere attı. Ona saldıran kişi ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı. ÇEvredeki vatandaşlar hemen yardıma koştu ve sağlık ekiplerine haber verdi. Haber verilmesi üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri, ilk müdahalesini bölgede yaptıkları Ayhan M'yi ambulansla Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesine kaldırıldı ve tedavi altına aldı. 

ESKİ SEVGİLİSİ

İhbar üzerine bölgeye gelen poolis ekipleri, Ayhan M.nin eski sevgilisi olduğu iddia edilen saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

Yorumlar (0)