Cumhurbaşkanı Erdoğan kaymakamları ve valileri uyardı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kaymakamlara bir müjde vererek bir de uyarıda bulundu. Uyarısının valiler içinde geçerli olduğunu ifade etti.

Genel 30.01.2019, 14:36 30.01.2019, 14:39
465
Cumhurbaşkanı Erdoğan kaymakamları ve valileri uyardı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kaymakamlarla bir araya geldi. Kaymakamlara müjde veren Erdoğan, "Kaymakamların diğer idari personelle arasındaki özlük haklarıyla ilgili makası halledeceğiz.Türkiye son 16 yılda sadece ekonomide, yatırımlarda değil, Cumhuriyet ile cumhurun kaynaşmasında da önemli mesafeler kat etti.Cumhuriyet'in elitlerin değil cumhurun olması çok sevindirici bir olaydır. Millet iradesine sahip çıktığı için 15 Temmuz gecesi FETÖ'cü alçakların girişimini püskürttü" dedi.

"HALKIYLA YATACAK HALKIYLA KALKACAK"

Kaymakamlara bir de uyarıda bulunan Erdoğan, "Sizlerden günün 24 saati, haftanın 7 günü milletimizle iç içe olmanızı istiyorum. Kaykamam halkıyla yatacak halkıyla kalkacak. Kaymakamların telefonu sürekli açık olacak. Sakın telefonlarınızı kapatmayın. Yönettiği ilçedeki her bir hanenin eksiğini gediğini, ihtiyacını, sıkıntısını, derdini bilmeyen kaymakam, bizim gözümüzde görevini layıkıyla yerine getirmiyor demektir. Bu, kaymakam için böyle, vali yardımcısı için böyle, valiler için de böyle" diye konutşu.

Yorumlar (0)