Çok sayıda kişi işte böyle kılpayı ölümden döndü!

Uludağ Yolu'ndan inerken frenleri boşalan midibüs, onlarca aracı teğet geçip son anda bir otomobile çarparak durdu. Midibüs ile otomobil arasındaki motosiklette bulunan iki kişi yarım metre ile ölümden dönerken, midibüsten fırlayan genç bir otomobilin üzerine düştü.

Son Dakika 22.05.2017, 13:47
120
Çok sayıda kişi işte böyle kılpayı ölümden döndü!

Bursa'da frenleri patlayan bir midibüsün Uludağ Yolu'ndan aşağıya inerken onlarca aracı ve insanı teğet geçmesi an be an kameralara yansıdı. Kazayı birkaç kişi hafif sıyrıklarla atlattı. 

Merkez Osmangazi ilçesi Çekirge Meydanı'ndaki dehşet verici kaza saniye saniye kameraya yansıdı. Uludağ Caddesi'nden inerken frenleri patlayan midibüs korna çalarak araçların uzaklaşmasını istedi. Önce kaldırımdaki bir kişiyi teğet geçen sürücü büyük bir ustalıkla kavşaktaki diğer araçları teğet geçerek midibüsü yeniden kavşak içine almaya çalıştı.

Bu esnada bir Otomobile çarpan midibüsteki bir kişi fırlayarak çarptıkları aracın kaputunun üzerine düştü.

Zübeydehanım Doğumevi yönünden Çekirge Kavşağı'na gelen motosikletteki iki kişi ise midibüs ile araç arasında sıkışmaktan saniyelerle kurtuldu. Kazayı iki kişi hafif sıyrıklarla atlatırken, o anın görüntülerini izleyenler şaşkınlığını gizleyemediler.

Kaynak:Milliyet

Yorumlar (0)