banner1620

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Çaycı olarak işe başladığı şirketten müdür olarak emekli oldu!

Adana'nın Kozan ilçesinde Abdullah Çürümez isimli vatandaş, 35 yıl önce çaycılık mesleği ile başladığı şirketten müdür olarak emekli oldu.

Son Dakika 01.05.2017, 09:45
231
Çaycı olarak işe başladığı şirketten müdür olarak emekli oldu!

Adana Kozan'da özel bir şirkete 35 yıl önce çaycı olarak göreve başlayan Abdullah Çürümez, zaman ilerledikçe kariyerini yükseltti. Şirket yetkilileri ve mesai arkadaşlarının da güvenini kazanan Çürümez, bilgi birikimi ve kabiliyetiyle şirkette müdürlüğe yükseldi.

"ARTIK YORULDUM"

Çaycı olarak girdiği şirketten müdür olarak emekli olan Abdullah Çürümez'in onuruna şirket yetkilileri tarafından Arıkan (Yaverin) Konağı'nda veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğinde konuşan Çürümez, "35 yıl önce çaycı olarak göreve başladığım şirketimizden görevimi 35 yılın ardından müdür olarak bırakıyorum. Artık yoruldum. Çalışma arkadaşlarıma ve yönetim kuruluma çok teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Şirketimizin kurucusu rahmetli Yusuf Baysal amcamızın emeği çok büyük. Yusuf Baysal amcamızı da rahmet ve minnetle anıyorum. Hepsinden Allah razı olsun" dedi.

"ŞİRKETİMİZİ BİZİM KADAR DÜŞÜNDÜ"

Şirketin yönetim kurulu başkanı Hilmi Baysal ise, "Abdullah beyle güzel anılarımız oldu. Kardeşimiz Abdullah bey de şirketimizi en az bizim kadar düşünmüştür. Biz şirket olarak kendisine hakkımızı helal ediyoruz" diye konuştu.

Kaynak.Milliyet

Yorumlar (0)