banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Canlı yayında tehdit etti! "Seni öldüreceğim kafanı kesip tecavüz edeceğim"

Tiktok'ta bir canlı yayında S.B. isimli şahıs bir kadına yönelik, kafa kesme ve tecavüz tehdidinin ardından gözaltına alındı.

Genel 16.02.2021, 09:59
338
Canlı yayında tehdit etti! "Seni öldüreceğim kafanı kesip tecavüz edeceğim"

Canlı yayında tehdit etti! "Seni öldüreceğim kafanı kesip tecavüz edeceğim" Tiktok'ta bir canlı yayında S.B. isimli şahıs bir kadına yönelik, kafa kesme ve tecavüz tehdidinin ardından gözaltına alındı.

Tiktok'ta canlı yayın yapan bir şahsın söyledikleri sosyal medyada büyük tepki çekerken, şahsın canlı yayın esnasında bir kadından bahsederek, "O Hacer'e de söyle onu bulup kafasını kesmezsem. Onu bulup ailesini de onu yakacağım. Herkes kaydı alsın. Polise kadar gidin. Onu bulup tecavüz ettirip kafasını kestirip atacağım göle. Yarın bir gün bir şey olduğu zaman benden bilsinler. Özgecan Aslan gibi olacak onun sonu. O ellerini keseceğim senin" ifadelerini kullandı.

Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı Sanal Devriye ekipleri, ilgili şahsın kan donduran sözleirnin ardından başlattığı çalışma neticesinde kısa sürede şahsın adresini belirledi. Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda şahsın gözaltına alındığı , emniyetteki işlemlerinin sürdüğü kaydedildi.

Yorumlar (0)