banner1518

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

"Canım sıkılıyor" diye bağıran adama komşudan beklenmedik cevap

Aylardır devam eden koronavirüs salgını, zaman zaman getirilen kısıtlamalar nedeniyle vatandaşları değişik içerikler üretmeye itiyor. Bunlardan sonuncusu sosyal medyada yayınlanan bir video oldu. Videoda evinin balkonunda "Evde canım sıkılıyor" diyen vatandaşa, komşularından biri "Benim de" diyerek karşılık veriyor.

Genel 22.12.2020, 11:11 22.12.2020, 11:12
291
"Canım sıkılıyor" diye bağıran adama komşudan beklenmedik cevap

"Canım sıkılıyor" diye bağıran adama komşudan beklenmedik cevap - Aylardır devam eden koronavirüs salgını, zaman zaman getirilen kısıtlamalar nedeniyle vatandaşları değişik içerikler üretmeye itiyor. Bunlardan sonuncusu sosyal medyada yayınlanan bir video oldu. Videoda evinin balkonunda "Evde canım sıkılıyor" diyen vatandaşa, komşularından biri "Benim de" diyerek karşılık veriyor.


Koronavirüs salgınında hasta sayılarının yükselmesinin ardından yeni kısıtlamalar getirildi. Sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle evlerde bulunan vatandaşlar da sosyal medyada yükledikleri videolar ile teselli oluyor.

KOMŞUDAN BEKLENMEDİK CEVAP

Son olarak sosyal medyada dikkat çeken bir video, çok sayıda etkileşim aldı. Söz konusu videoda, "Evde canım sıkılıyor" diye bağıran vatandaşa, mahalledeki komşusundan '"Benim deee" yanıtı geliyor. Beklemediği bir yerden yanıt alan şahıs şaşkınlıkla irkiliyor.

Sosyal medyada vira olan video, kısa sürede çok sayıda beğeni ve paylaşım aldı.

Yorumlar (1)
KÜBRA KARAKUŞ 4 ay önce
videoda sanki evde yerine" Hamza canım sıkılıyor" diyor