Berat Albayrak'a yeni görev mi verilecek

Eski Hazine ve Maliye eski Bakanı Albayrak'a yeni görev mi verilecek? İşte yanıtı...

Genel 11.03.2021, 11:01
175
Berat Albayrak'a yeni görev mi verilecek

Berat Albayrak'a yeni görev mi verilecek Eski Hazine ve Maliye eski Bakanı Albayrak'a yeni görev mi verilecek? İşte yanıtı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hazine ve Maliye eski Bakanı Albayrak'a yönelik eleştirilere sert yanıt vermesi, Albayrak'ın yeni görevler üstlenebileceği iddialarını da beraberinde getirdi. Hürriyet Yazarı Abdulkadir Selvi bu iddiaları bugünkü köşe yazısına taşıdı.AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son günlerde TBMM grup toplantılarında muhalefetin Berat Albayrak'a yönelik eleştirilerine sert yanıt vererek eski Bakan Albayrak'ın Enerji Bakanlığı dönemindeki çalışmalarına vurgu yapması, meclis  kulislerinde Albayrak'a yeni görev iddialarına yol açtı.

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşe yazısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 10 Mart 2021 tarihli TBMM grup toplantısındaki konuşmasını hatırlatarak, Berat Albayrak ile ilgili kısımların konuşma metninde yer almadığını bunun da Albayrak'a yeni görev şeklinde mecliste yorumlara neden olduğunu yazdı.

Hazine ve Maliye eski Bakanı Albayrak, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek 8 Kasım 2020 tarihinde görevinden istifa etmişti.

Yorumlar (1)
Fatma 7 ay önce
Görevden alınması hataydı en kısa zamanda görevine dönmesini sabırsızlıkla bekliyoruz