Balları Çalmaya Doyamadı!

Beyoğlu’nda bir markete giren kadın, 9 kavanoz bal çaldı. O anlar güvenlik kameraları tarafından görüntülenirken, kadın olay anlaşılmasın diye reyonu düzeltip öyle gitti.

Son Dakika 22.10.2014, 11:23 22.10.2014, 11:26
352

İddiaya göre geçtiğimiz günlerde Beyoğlu Kasımpaşa’da bir hipermarkete müşteri gibi giren kadın, markette bir süre gezindikten sonra balların olduğu reyona yöneldi. Burada ilk olarak reyonu karıştıran zanlı, ardından aldığı kavanoz balı çantasına koydu. Birkaç kavanoz balı daha çantasına atan kadın, boşalan reyonları başka reyonlardaki kavanoz ballarla doldurdu.

Büyük bir soğukkanlılıkla reyondaki balların arkasındaki kavanozları öne çeken kadın, reyona hiç dokunulmamış süsü vermeye çalıştı. Daha sonra alt reyonlardan da birkaç tane daha bal çalan kadın, balları çantasına koyduktan sonra reyondan uzaklaştı.

FARK EDİLDİĞİNİ ANLAYINCA KAVANOZLARDAN BİRİNİ REYONA BIRAKTI

İddiaya göre, marketin güvenlik görevlisi markette uzun süre dolaşan kadını görünce durumdan şüphelendi. Bir süre kadını takip eden görevli, ardından kadına ne aradığını sordu. Yakalanacağını anlayan kadın, çantasına koyduğu 1 adet kavanoz balı, müşteriler gittikten sonra çıkararak reyona geri koydu. Görevli ise hırsızlığa teşebbüste bulunduğunu düşünerek kadının gitmesine izin verdi.

Bir süre sonra reyonu kontrol etmeye gelen görevliler, balların eksildiğini görünce durumu market yöneticilerine bildirdi. Güvenlik kamera görüntülerinin incelemesi sonucunda ise kadının 9 kavanoz balı çaldığı belirlendi. Ardından market görevlileri duruma polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik kamera görüntülerine el koyarak zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Yorumlar (0)