banner1571

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Bakan Koca'nın canlı yayınında o sözleri duyanlar duyduklarına inanamadı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, bugün düzenlediği basın toplantısında, esrarengiz bir ses yükseldi. Kameraların tam kayda geçtiği anda bir kişinin, "Öldürürüm lan seni, ne yapıyorsun lan" dediği duyuldu. Ortamda kısa süreli sessizlik yaşanırken, sesin kime ait olduğu ise öğrenilemedi.

Genel 12.03.2021, 09:52
574
Bakan Koca'nın canlı yayınında o sözleri duyanlar duyduklarına inanamadı

Bakan Koca'nın canlı yayınında o sözleri duyanlar duyduklarına inanamadı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, bugün düzenlediği basın toplantısında, esrarengiz bir ses yükseldi. Kameraların tam kayda geçtiği anda bir kişinin, "Öldürürüm lan seni, ne yapıyorsun lan" dediği duyuldu. Ortamda kısa süreli sessizlik yaşanırken, sesin kime ait olduğu ise öğrenilemedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüsün Türkiye'de görülmesinin üzerinden geçen 1 yılın ardından kameralar karşısına geçti. Ancak CNN Türk kanalından yayınlanan basın toplantısının ilk saniyelerinde esrarengiz bir ses duyuldu.

"ÖLDÜRÜRÜM LAN SENİ"

Fahrettin Koca'nın tam konuşmasına başlayacağı sırada yükselen seste bir kişinin, "Öldürürüm lan seni, ne yapıyorsun lan" dediği duyuldu. Bakan Koca'nın da şahit olduğu ses sonrası ortamda bir süre sessizlik yaşanırken sunucu, Koca'nın yapacağı açıklamayı yeniden anons etti.

SESİN KİME AİT OLDUĞU BİLİNMİYOR

Ekrana yansıyan garip olayda, sesin rejiye mi yoksa ortamda bulunan kişilere mi ait olduğu ise henüz öğrenilmedi.

Yorumlar (0)