Bafra'da Cezaevi Atölyeleri Tanıtıldı

Bafra Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, Bafralı iş adamlarına ve sivil toplum kuruluşlarına, Bafra T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Bafra Açık Ceza İnfaz Kurumunda bulunan atölyelerin tanıtımı yapıldı.

Son Dakika 21.10.2014, 18:03 21.10.2014, 18:04
511
Bafra'da Cezaevi Atölyeleri Tanıtıldı
SAMSUN - Tanıtım programına Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Ceza İnfaz Kurumlarından Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Uğur Karadeniz, T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Adem Tatlısoy, Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Recep Göğüş, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, iş adamları, bazı kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum örgütlerinin yöneticileri katıldı.

Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, yaptığı konuşmada, "Tutuklu ve hükümlülere yönelik yapılan çalışmalarımızla tahliye sonrası tutuklu ve hükümlülerin tekrar suç işlemesinin önüne geçmek, topluma huzur ve güven veren kaliteli bir yaşam sürdürmeleri ile genel toplum huzuru ve refahına ulaşabilmek amacı ile faaliyetlerimiz sürdürülmektedir. Bu çalışmalarımıza destek verecek Bafra’mızın değerli iş adamlarını bizimle birlikte çalışmaya davet ediyorum. Burada bizlerle bulunan Bafra’mızın değerli işadamları, sivil toplum örgütü üyeleri ve basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Cezaevi atölyelerinin tanıtımı ile ilgili yapılan sunumun ardından Bafra Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Atölyeleri ile Bafra T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Atölyeleri, eğitmen Altan Subaşı tarafından konuklara gezdirilerek üretilen ürünlerle ilgili bilgi verildi.
Yorumlar (0)